Як виправити помилку 0xc0000022 при запуску гри або програми

На жаль, багатьом користувачам знайома ситуація, коли комп’ютер видає повідомлення «Помилка при запуску програми 0xc0000022» і не дозволяє запустити гру. Тоді навіть людина, що добре розбирається в техніці, може розгубитися, що ж йому робити далі. Але будь-яку несправність можна усунути, і цей збій не є винятком. Більш того, зараз способів виправлення помилки 0xc0000022 при запуску гри відомо безліч.

Помилка 0xc0000022 при запуску програм та ігор

Спочатку слід коротко описати те, що робити в таких випадках небажано. По-перше, якщо програма, яка відмовляється запускатися, не є ліцензійною, то краще припинити спроби відкрити її. По-друге, якщо комп’ютер також повідомляє про відсутність на жорсткому диску файлу dll, щоб уникнути зараження вірусами, потрібно відмовитися від скачування його з сторонніх джерел.

Алгоритм дій для усунення збою

Перше, основна дія, яку повинен зробити користувач, це завантажити з офіційного сайту Directx останньої версії. Після цього бажано зайнятися оновленням відеокарти, скачавши нові драйвера і встановивши їх на комп’ютер відповідно до інструкцій. При правильному виконанні вищенаведених дій проблема повинна зважитися, і питання «Як виправити помилку 0xc0000022?» Для вас стане неактуальним. Однак, якщо драйвера недавно оновлювалися, то можна спробувати зробити з ними протилежну дію — не оновиться їх, а, навпаки, відкотити.

Щоб дати комп’ютера цю команду, потрібно спочатку викликати Диспетчер завдань (команда win + r або натискання на робочий стіл правою кнопкою), потім відкрити вкладку зі списком відеоадаптерів, клацанням правої кнопки миші розкрити властивості з’явилася відеокарти і вибрати з них пункт «Відкинути», розташований у вкладці «Драйвер».

Відкат драйвера відеокарти

Натискаємо «Відкинути»

Неправильна установка додатки

Причиною помилки 0xc0000022 може бути неправильна установка програми. Наприклад, коли вона встановлюється в режимі одного користувача, а відкривається в режимі іншого, проблеми з запуском неминучі. Але навіть в такому випадку вони вирішувані — відкриттям додатки від імені адміністратора. Однак слід мати на увазі, що при запуску гри все одно доведеться перевстановити її, але тепер уже правильним чином.

Запуск гри від імені адміністратора

Відкриття програми від імені адміністратора

Як усунути несумісність програми або гри з поточною версією Windows

Зрозуміло, програми, призначені для використання на нових версіях Windows, можуть також видавати повідомлення 0xc0000022 при запуску на старій версії. Але є один секрет, що дозволяє відкривати навіть такі додатки, — це режим сумісності.

Для початку необхідно відкрити властивості «проблемної» гри або програми клацанням правої кнопки миші. У вкладці «Сумісність» легко знайти пункт «Запустити програму в режимі сумісності з». Біля нього потрібно поставити галочку. На вибір вам запропонують відразу кілька систем. Слід вибрати з них або найстарішу -Windows XP, або будь-яку іншу, найбільш підходящу. Існує ще одне можливе рішення проблеми з сумісністю, але до нього слід підходити тільки в крайньому випадку-це перевстановлення системи.

Запуск програми в режимі сумісності

Запуск програми в режимі сумісності

Говорячи про те, що означає помилка 0xc0000022, не можна не згадати про декілька вельми простих методах, що дозволяють налагодити роботу комп’ютера. Під першим мається на увазі відновлення системи до того моменту, коли він працював справно. А другий являє собою її оновлення. До слова, часто комп’ютер саме при відновленні системи видає помилку 0xc0000022, тому користувачам слід звернути увагу в першу чергу на останній метод.

Очищення комп’ютера від вірусів — ще один ефективний спосіб

Навіть недосвідчені користувачі не з чуток знають про те, що віруси можуть легко вивести з ладу операційну систему, гальмувати роботу комп’ютера, викликати в ньому різні неполадки. Тому збій в програмі найчастіше служить знаком вірусного зараження. Позбутися від комп’ютерних вірусів і тим самим усунути помилку 0xc0000022 можна спробувати самому, скачавши антивірус, видаливши самостійно або за допомогою спеціальних програм підозрілі файли або звернувшись до висококваліфікованої фахівця. Майстер вже точно дасть відповідь на питання «Помилка при запуску програми oxc000002 як виправити?».

Таким чином, існують безліч причин, що призводять до цієї помилку, і, відповідно, різноманітні шляхи її виправлення. Це оновлення і відкат драйверів, відкриття програми на правах адміністратора і подальша переустановка, режим сумісності, видалення вірусів і т. Д. Причому більшість цих методів дуже прості, і скористатися ними, а значить, і позбутися від такої проблеми, як непередбачена помилка при відновленні системи 0xc0000022, може кожен користувач.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector