Як використовувати портретний режим з розмиванням фону на iPhone XS і XS Max

iPhone XS

iPhone XS і XS Max підтримують зміну глибини різкості на фотографії після того, як вона зроблена. Як з’ясувалося, ця можливість може бути застосована до знімків, зроблених як основною камерою, так і фронтальною.

Портретний режим з налаштування різкості за замовчуванням недоступний на iPhone XS і XS Max, але він з’являється після поновлення смартфонів до бета-версії iOS 12.1. Як встановити цей апдейт, ви можете дізнатися тут.

Основна камера в iPhone XS і XS Max подвійна, тому не дивно, що вона здатна робити знімки, склеєні з кадрів з різними настройками фокусування, а у випадку з фронтальною камерою приблизно те ж саме досягається на рівні софта (так само, як на свіжих флагмани Samsung та інших Android-смартфонах з додатком камери, портована з пристроїв серії Pixel).

Ось як це працює. У процесі зйомки в портретному режимі в нижній частині екрана з’являється слайдер, за допомогою якого можна регулювати глибину і в режимі реального часу бачити, який вийде фотографія з різними рівнями замилювання фону. Потім можна відредагувати фотографію і виставити максимально красивий рівень боке.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector