Як використовувати можливості портретного режиму iPhone 8 Plus. Інструкція від Apple

Apple випустила рекламне відео, яке демонструє можливості функції «Портретна освітлення» в iPhone 8 Plus. Вона програмно імітує студійний, контурний і сценічне світло при зйомці в портретному режимі.

У ролику під назвою «Її портрети» знялася учасниця музичної групи The Shacks Шеннон Уайз. Під час того, як вона йде по вулиці, ефект освітлення навколо неї змінюється: натуральний світло переходить в студійний, а той в свою чергу змінюється на контурний і сценічний. Варто відзначити, що «Портретна освітлення» в iPhone 8 Plus працює тільки при зйомці портретних фото — під час запису відео такої можливості немає.

портретне освітлення

Як включити і користуватися режимом «Портретна освітлення» на iPhone 8 Plus:

У додатку «Камера» виберіть опцію «Портрет», збудуйте композицію кадру, а потім виберіть потрібний ефект за допомогою кнопки внизу екрану.

Даний режим пропонує п’ять сцен освітлення: «Денне світло», «Студійне світло» (висвітлює обличчя об’єкта), «Контурний світло» (дозволяє управляти відблисками і тінями, щоб підкреслити деталі особи людини на портреті), «Сценічний світло» (розміщує особа на плоскому чорному тлі), «Сценічний світло — моно» (той же, що і «Сценічний світло», але фото виходить чорно-біле).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector