Як використовувати функцію Samsung Health для діагностики симптомів з конфіденційності телефону

Ви дійсно не можете помилятися з Samsung Health, коли мова йде про збереження даних, пов’язаних з фітнесом. Його функції допоможуть вам відстежувати тренування, відстежувати споживання калорій і харчування, а також контролювати частоту серцевих скорочень, щоб назвати декілька. І якщо ви почнете показувати симптоми, яких ніколи раніше не було, ви навіть можете скористатися програмою, щоб дізнатися більше про те, що не так.

Samsung Health має корисну функцію, яка допомагає діагностувати незвичайні симптоми здоров’я в комфорті вашого будинку. Зайве говорити, що ця функція може бути дуже корисною, оскільки вона може врятувати вас від візиту до кабінету лікаря, не кажучи вже про збереження відповіді на незручні питання, якщо симптоми, які ви демонструєте, пов’язані з чимось дуже малим, як судоми.

  • Встановити Samsung Health на будь-якому пристрої Android (Google Play Store)

Він сказав, що ви ніколи не повинні покладатися виключно на Samsung Health Simptom Checker — використовуйте його тільки для інформації, тому що ніщо не може подолати візит вашого лікаря, щоб отримати більш точну діагностику і душевний спокій. Тим не менш, ця функція як і раніше є корисним інструментом, який може бути чудовою відправною точкою, щоб допомогти вам краще зрозуміти джерело будь-яких незвичайних симптомів, які ви можете виявити.

Крок 1: Перевірте симптом

Перевірка симптомів на Samsung Health дуже проста — для початку відкрийте програму і натисніть вкладку «Експерти» внизу, потім натисніть «Перевірити симптоми» на наступній сторінці. Як згадувалося раніше, Симптом Checker не повинен використовуватися замість поради лікаря. Після підтвердження цього та прийняття умов натисніть коло, щоб підтвердити, а потім натисніть «Продовжити», щоб продовжити.

Крок 2: дайте відповіді на деякі питання

Тепер Symptom Checker від Samsung Health поставить вам кілька питань, починаючи з базового, наприклад, перевіряючи симптоми і стать. Потім програма запропонує вам вказати симптом, тому натисніть «Шукати симптом» і дотримуйтесь інструкцій, щоб відповідно ввести їх.

Симптом Checker задасть вам довгий набір детальних запитань про ваші симптоми, тому відповісти на них правдиво, щоб отримати точний діагноз. У той час, як додаток буде задавати питання з посиланням «Я не впевнений, що це означає».

Натискання на таке посилання відкриває вкладку «Додаткова інформація», яка пояснює передумови, що стоять за питанням, тому не забувайте вибирати її, коли здається, що ви краще розумієте її стан. Після збору всіх необхідних фактів, Samsung Health Simptom Checker автоматично підготує звіт про ваші висновки, тому натисніть «Продовжити» і почекайте, поки з’явиться звіт.

Крок 3. Перегляньте свій звіт

Після завершення звіту, перевірка симптомів подасть вам ряд можливих умов, пов’язаних з вашими симптомами. З можливістю збереження звіту як PDF-файлу можна також торкнутися кожної умови, щоб переглянути детальну інформацію, таку як короткий огляд самого стану, пов’язані з ним симптоми, можливі варіанти лікування та профілактичні заходи.

Крім того, у вас також є можливість проконсультуватися з лікарем в Інтернеті, вибравши «Переглянути лікаря онлайн», щоб більш детально обговорити стан. Пам’ятайте, що послуга не є безкоштовною, і ви повинні або зареєструвати страхового постачальника, або сплатити з кишені, щоб запланувати онлайн-консультацію.

Нарешті, варто відзначити, що Samsung Health Simptom Checker не зберігає звіти, щоб захистити вашу конфіденційність. Тому, якщо ви стурбовані тим, що ваш діагностичний звіт переходить у неправильні руки, програма захистить вас і збереже звіти як PDF-файли під вашим чітким напрямком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector