Як відзначити одного в коментарях в Інстаграм

У Instagram дуже важливо знати всі можливості і функції, щоб ефективно просувати свій аккаунт. Часто нам доводиться відзначати одного в коментарях Інстаграм. Це може бути корисно для обох профілів. Наприклад, коли ви захочете обмінятися посиланнями з кимось. У цій статті ви дізнаєтеся все про те, як відзначити друга, подругу або іншої людини в коментарях.

Для чого потрібно відзначати користувачів в Instagram

У Інстаграм-блогерів є можливість відзначати людей в своїх публікаціях. Це необхідно для того, що користувачі дізналися, хто знаходиться на фотографії.

Ім'я користувача

Ім’я користувача на фото в Instagram

У коментарях також є можливість відзначати людей. Це потрібно для того, щоб до свого коментарю привернути увагу того, кого ми відзначаємо. До самого тексту коментаря або публікації, де ми розміщуємо його. Це також часто використовується, щоб привернути увагу до питання, яке ви задаєте. Адже такий пост в будь-якому випадку відобразиться в стрічці новин у профілю, який ми відзначили.

відмітка користувачів

Відмітка користувачів в коментарях

Метою позначки когось в створеному коментарі є ще можливість виклику реакції на ваш пост. Можливо, інша людина побачить позначку і зробить її у відповідь. Іншими словами — обмін посиланнями на профілі. Часто подібними коментарями користуються комерційні аккаунтипрі рекламі свого продукту. Наприклад, щоб вказати компанію виробника в пості використовують посилання на профіль в Інстаграме на профіль компанії.

Це може бути корисно: тіньовий бан в Інстаграм — як вийти і перевірити?

Простий спосіб відзначити одного в коментарях

Всі методи виділити людини в коментарях елементарні. Ви зможете їх застосовувати як в веб-версії Instagram, так і через мобільний додаток. На комп’ютері в Інстаграм можна використовувати символ @. Для його написання переключіться на англійську розкладку і натисніть сполучення клавіш SHIFT + 2. Використовувати його потрібно перед ім’ям-посиланням без пробілу. Наприклад, @Anastasia. Система відразу визначить, що ви посилаєтеся на користувача Anastasia, який зареєстрований в Інстаграм. І створить гіперпосилання автоматично. Діє цей символ що в комп’ютері, що в мобільному пристрої — аналогічно.

Знак «At» або собачка є найпростішим і швидким методом послатися на іншого користувача. Система також автоматично пропонує варіанти зі списку передплатників, щоб вам не писати ім’я (логін) користувача повністю.

Список запропонованих імен

Список запропонованих імен в Інстаграм

Виберіть зі списку відповідне. Або продовжите вводити ще пару символів, щоб уточнити користувача і вибрати зі списку.

Це цікаво: як подивитися в Інстаграм, хто заходив на мою сторінку.

Як виділити одного при завантаженні фото в Інстаграм

Ви також можете відзначати друзів при завантаженні фотографії або картинки в Instagram. Для цього потрібно скористатися спеціальним інструментом «Відзначити користувача». Він знаходиться нижче блоку з описом завантажується зображення. Також потрібно буде вибрати ділянку, де буде розміщуватися згадка. Ви можете відзначати людей як на завантажуються фото, так і на тих, що ви вже завантажили в свій профіль Інстаграм.

Виконайте послідовно такі дії:

 1. Якщо ви вже завантажили фото і хочете відзначити когось на ньому, перейдіть в свій профіль;

  Перейдіть до меню

  Перейдіть до меню в своєму профілі

 2. Перейдіть до публікацій і виберіть необхідне фото;

  фото Instagram

  Виберіть Фото в Інстаграм

 3. Вгорі натисніть кнопку «Меню» даної фотографії;

  кнопка меню

  Кнопка меню на сторінці з фото

 4. Натисніть «Змінити»;

  змінити

  Виберіть пункт «Змінити»

 5. У наступному вікні ви побачите ваші хештеги і опис, яке можна змінити.
  сторінка редагування

  Сторінка редагування фото

  Але нам потрібна кнопка «Мітки людей», яка знаходиться в самому верху;

  Мітки людей

  Виберіть «Мітки людей»

 6. Натиснувши її, ви зможете вибрати будь-яку область на зображенні. Коли ви натиснете на зображенні будь-яку точку, з’явиться поле для введення і прозора напис: «Хто це?»;

  Хто це?

  Натисніть на кнопку «Хто це?»

 7. Як тільки ви почнете вводити ім’я користувача, відкриється вікно з пропозиціями. Виберіть відповідного користувача зі списку або напишіть вручну ім’я;

  Введення імені користувача

  Введення імені користувача на фото

 8. Коли ви оберете потрібну людину, ім’я відобразиться на зображенні. Залишиться тільки натиснути на галочку справа вгорі, щоб прийняти зміни;

  ім'я

  Ім’я на фотографії

 9. Потім вам потрібно буде ще раз натиснути на галочку вгорі праворуч, щоб прийняти зміни в загальному вікні редагування.

  натисніть галочку

  Натисніть галочку, щоб прийняти зміни

Після зміни відкрийте фотографію. Тепер на ній відображається темний круг з чоловічком і ім’ям.

Чоловічок у гуртку

Чоловічок у гуртку на фото

Це означає, що на зображенні є відмічені користувачі в коментарях Instagram. Натиснувши на фото, ви побачите ім’я одного або зазначеного користувача.

Ім'я користувача

Ім’я користувача на фото

Тепер це зображення буде відображатися в списку зображень з відмітками.

Щоб знайти цей розділ:

 1. Поверніться на сторінку свого профілю;

  профіль

  профіль Інстаграм

 2. Зверніть увагу на вкладки внизу сторінки. Тут повинна бути іконка з чоловічком всередині. Виберіть її;

  Виберіть іконку

  Виберіть іконку з чоловічком

 3. Відкриється сторінка з усіма зображеннями з вашими оцінками.

  Зазначені фото в Інстаграме

  Сторінка з зазначеними фотографіями

У ньому можна шукати людей, які відзначені на зображеннях. Відміток на зображенні можна робити кілька. Для цього вибирайте відповідні області фото і вписуйте в порожнє поле імена людей. Для видалення будь-кого з доданих людей на фото, досить натиснути на ім’я.

натисніть хрестик

Натисніть хрестик для видалення

З’являється хрестик, на який потрібно натиснути, і він віддалиться.

А ви знаєте, де Директ в Інстаграме на комп’ютері?

використовуємо хештеги

Хештеги в Instagram є своєрідними ключами, за якими можна знаходити схожі публікації або навіть людей. Якщо ви створили пост про суниці і її корисні властивості, то залишений хештег # суниця допоможе залучити до посту читачів. Вони беруть участь в звичайному пошуку. Якщо інша людина ввів в поле пошуку «суниця», то з різним ступенем ймовірності він побачить і ваш пост серед інших в цій темі. Ступінь ймовірності тут залежить від популярності теми, яку ви зачепили в пості. І на яку поставлений хештег.

Хештеги в коментарях

Хештеги в коментарях Інстаграм

Безумовно — хештеги корисні й необхідні для популяризації аккаунта в Instagram. Якщо ви хочете підвищити свої шанси на успіх, ви повинні використовувати хештеги. І зобов’язані знати все про них. Думки фахівців в питанні кількості хештегів на пост розрізняються. Хтось каже, що цілком достатньо трьох. Інші ж дотримуються думки, що корисніше для знаходження в пошуку матеріалу ставити 5-7.

категорії хештеговПрімер
високочастотні хештеги# Інтернет, # музика, # автомобілі
Хештеги середньої популярності# Якийсь сайт, #Madonna, #Folkswagen
Хештеги з брендом, унікальні або низькочастотні# Мойблог, #Adidas # научуловітьрибунаблесну

У своїх постах або в описі до фото, Історіям можна додавати хештеги з ім’ям вашого друга або передплатника.

Хештег з ім'ям

Хештег з ім’ям користувача

В даному випадку вони будуть працювати так само, як і при оцінці їх в коментарях.

Правильне застосування # в Інстаграм

Коли ваш пост буде готовий до публікації, необхідно скласти набір хештегів. Тобто кілька слів по загальній темі на фото або іншій публікації. Виділіть 1-2 основних хештегів. Якщо на фото ліс, можна взяти # природа. А також вам потрібно вказати свій унікальний або брендовий тег. Це може бути ваш нік з хештегом або вузька тема, яку ви торкаєтеся публікацією.

При створенні хештегів важливо знати і пам’ятати наступне:

 • Всі додані вами хештеги повинні бути тісно пов’язані за змістом з публікацією. В іншому випадку ви порушите правила використання платформи, що може спричинити за собою блокування або бан від системи;
 • Якщо ви використовуєте тільки популярні або високочастотні хештеги — в результатах пошукової видачі ваш пост буде дуже складно знайти;
 • Пам’ятайте також про мету хештег — його побачать і це значить, що він повинен бути цікавим, щоб зачепити увагу. Додавайте унікальні, цікаві хештеги.

Хештеги дадуть можливість отримати додатковий трафік. А пости з ними завжди мають перевагу над постами без хештегів в пошукових запитах. Ними також можна відзначати друзів в коментарях під публікацією в Інстаграме.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector