Як відстежувати місце розташування будь-якої людини за допомогою Microsoft Launcher

Компанія Microsoft випустила на Android оновлену версію свого лаунчер. Він оновився до версії 5.0 і отримав кілька додаткових можливостей.

За свайпа вправо тепер відкривається стрічка з трьома вкладками: Glance (персоналізовані дані на зразок календаря, контактів, список дзвінків, останні запущені додатків), News (з новинами на основі ваших інтересів) і Timeline (з синхронізацією «Тимчасової шкали» з комп’ютером).

Microsoft Launcher

Крім цього з’явився батьківський контроль, за допомогою якого ви можете налаштувати відстеження місця розташування вашої дитини на мапі. Для цього необхідно встановити Microsoft Launcher на два смартфона — на ваш і той, яким користується ваша дитина. Вкажіть аккаунт дитини в свого облікового запису Microsoft, після чого зайдіть у вкладку Glance в Microsoft Launcher і перейдіть звідти до свого облікового запису, дозволивши відстеження місця розташування. Потім поверніться в Glance і поділіться запропонованої посиланням зі своєю дитиною. Нехай він відкриє цю посилання на своєму смартфоні і дозволить лаунчер отримувати доступ до інформації про місцезнаходження. Тепер ви прямо в лаунчер будете бачити, де він знаходиться в даний момент і де був до цього.

Само собою, таким чином можна стежити за місцем розташування не тільки дитини, але і взагалі будь-якої людини, який погодиться ділитися з вами такою інформацією.

Microsoft Launcher 5.0 знаходиться в статусі тестування. Приєднатися до тесту можна на сторінці додатка в Google Play Маркеті.

Завантажити для Android

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector