Як відрізнити відновлений iPhone від нового

відновлені iPhone

Друзі, сьогодні ми з вами дізнаємося, як відрізнити відновлений iPhone 5s або 6 від нового. Але для початку вам слід познайомитися з деякими поняттями, щоб далі вам було легше орієнтуватися. Отже, що таке відновлений iPhone?

iPhone 5s

iPhone 5s

Ці пристрої колись використовувалися користувачем, але потім, за певних обставин, за гарантії воно повернулося до виробника, компанії Apple, де всі неробочі частини і пошарпаний корпус повністю були замінені новими оригінальними запчастинами. Однак, це стосується тільки офіційних відновлених айфонів. Існує ще китайські рефабрікі, які збирають на якомусь підозрілому заводі або будинку.

Відновлений компанією Apple

Такий вид пристроїв стає популярним після виходу нової моделі айфона: він найчастіше коштує дешевше нового, не особливо поступаючись при цьому в плані якості. Першим таким телефоном став відновлений iPhone 5S, що вийшов разом з шостим. Зараз же, ви можете стати володарем відновленого iPhone 6, хоча його цінник не набагато менше нового апарату. Що стосується роботи пристрою, то тут немає ніяких нарікань: неробочі деталі замінюються лише оригінальними комплектуючими на фабриці Apple, і смартфони мають гарантію від компанії на один рік з моменту активації. Оновлення вони отримують рівно так само, як і нові телефони. У коробці лежатиме рівно те, що є і в звичайному пристрої.

І тут виникає мимовільне запитання: а як тоді дізнатися, відновлений Айфон чи ні? Тут все дуже просто: на коробці не буде видно малюнка телефону, вона буде білою з написом про те, що компанія Apple офіційно провела процедуру відновлення пристрою. Такі смартфони можна купити у офіційних дилерів (наприклад, М. Відео, Зв’язковий, Ельдорадо і так далі). Зверніть увагу, що перші партії нового шостого Айфона теж не мають малюнка на передній частині коробки. Якщо ви сумніваєтеся в чому-небудь, то можете попросити допомоги консультанта.

Рефабрік від сторонніх виробників

Напевно, багато хто з вас чули таке слово, як рефабрік. Воно є скороченням від англійського Refurbished, що означає відновлений. Якщо виробник заздалегідь описує апарат, як Refurbished, то це однозначно китайський рефабрік. Телефони, про яких ми говорили вище є теж відновлені, але тільки самою компанією Apple і мають річну гарантію, як і нові пристрої.

Позначка Refurbished на відновленому виробі

Позначка Refurbished на відновленому виробі

Процедура відновлення сторонніми виробниками (найчастіше це просто комп’ютерні фахівці) нічим не відрізняється від еппловскій. Винятком буде лише те, якими комплектуючими і деталями замінюються неробочі частини. Тут використовуються найдешевші матеріали: екрани, камери, шурупи, кнопки і так далі. Тому такі відновлені прослужать вам набагато менше. Також вони можуть доставити вам чимало проблем.

Як відрізнити від нового?

Отже, дорогі друзі, якщо зараз ми з вами повністю розібралися з тим, як виглядає відновлений iPhone 5s або 6 на офіційній фабриці компанії Apple, то розглядати його відміну від нового смартфона ми не будемо. Відразу попередимо, що купувати апарати у неофіційних дилерів однозначно не варто, так як шанс отримати відновлений Айфон набагато вище. Зараз ми з вами дізнаємося, як відрізнити рефабрік від китайських або інших виробників (неофіційні), так як саме ці Айфони ведуть за собою неприємні наслідки. Розглянемо всі комплектуючі і деталі телефону в міру розпакування пристрою.

Коробка і комплект

 • По-перше, особливу увагу слід приділити розгляду коробки, в якій запакований телефон. У рефабріков використовується більш дешевий матеріал, зображення Айфона різко відрізняється від картинки на оригінальній коробці: ободок кнопки Home, Touch ID відбивається при освітленні, має більш світлий колір. Цей фактор є ключовим для покупців нових запечатаних пристроїв, які продавці не дозволяють включати або розпаковувати.
 • По-друге, обов’язково перевірте правильність IMEI, серійного номера, обсягу пам’яті і інших даних з тим, що написано в самому пристрої. Для цього перейдіть в налаштування Айфона, відкрийте вкладку «Основні» і пункт «Інформація про пристрій». Звичайно, сторонні виробники пішли далеко в плані оформлення, але деякі лінуються нанести правильні дані на коробку апарату. Якщо хоча б один пункт на упаковці не збігається з інформацією, яка зберігається в самому пристрої, то перед вами однозначно китайський рефабрік. Наприклад, якщо на коробці написано, що це iPhone 16 GB SpaceGrey, а в руках ви тримаєте версію на 64 ГБ, то можете віддати апарат продавцю.

вкладка Основні

Обов’язково перевірте правильність IMEI, серійного номера, обсягу пам’яті

 • Тепер поговоримо про комплектуючих. Зверніть увагу, що в коробці повинні лежати: блок зарядки, USB-кабель Lightning, керівництво користувача зі скріпкою для відкривання слота сім-карти, дві наклейки c логотипом Apple і сам Айфон. Якщо відсутня хоча б один з елементів, то можете відразу почати турбуватися.

Комплектація нового iPhone

Комплектація нового iPhone

 • Блок зарядки у рефабріков важить набагато легше і на дотик здається дешевим. Кабель для підключення до комп’ютера також замінюється дешевим аналогом, який має більш сірий колір. Область USB на оригінальному кабелі має однорідний металевий колір, без зернистості (він гладкий). Зігнути його не складає труднощів, і він легко відновлює свою форму. Можна сказати, що китайські аналоги здаються більш «дерев’яними» в порівнянні з оригінальними.
 • У навушників та ж історія: на вагу вони набагато легше оригінальних, мають більш білий або сірий відтінок, в той час, як оригінальні здаються світло-кремовими. Якщо у вас є можливість послухати їх, то обов’язково зробіть це: тут не буде ні глибоких басів, ні якісних низів, навушники будуть кволі і незручні для вуха. Коробка від них зроблена з дешевого і легкого пластика.
 • Керівництво користувача, наклейка і скріпка зазвичай не особливо відрізняються від оригіналу, тому на них особливу увагу не загострювати. Звичайно, перевірити їх теж обов’язково потрібно. Мається на увазі, що китайський виробник міг покласти в коробку і оригінальні деталі: їх легко дістати, а зробити не складе багато праці.

iPhone

Після ретельної перевірки коробки і її комплектуючих, можна приступити до вивчення самого пристрою. Давайте розглянемо основні моменти, на яких варто загострити свою увагу:

 • Кнопки і Touch ID. Якщо останній не працює, то відразу розвертайтеся і йдіть з магазину. Це перша ознака китайських відновлених айфонів. Подивіться на колір кнопок регулювання гучності і блокування: вони повинні мати один з кольором корпусу, повністю бути в робочому стані і не повинні скрипіти. Особливо цей момент стосується кнопки Home, яка повинна чітко відгукуватися на кліки і не мати люфти (наприклад, якщо ви її легко можете рухати по колу, і, якщо вона хрумтить при натисканні).

Touch ID iPhone 5s

Touch ID iPhone 5s

 • У параметрах пристрою, де ви дивилися IMEI з другого пункту попередньої інструкції, подивіться модель апарату, де повинен бути номер з буквами RU, що означає, що продукт є Ростестом. Інші букви будуть говорити вам про те, що пристрій призначений для інших країн. Наприклад, модель ME311LL / A випускається для Америки.
 • Уважно вивчіть екран айфона: оригінальний дисплей злегка може віддавати жовтим відтінком на білому тлі. Якщо на пристрої був замінений екран, то він буде віддавати синім. Це теж є одним з ознак китайського рефабріка.
 • Подивіться, щоб на задній або передній камері не було пилу. Також перевірте шурупчики біля динаміків, де розташовані вхід для зарядки і навушників.
 • Перевірте дату активації на сторінці підтримки офіційного сайту Apple. Вам буде потрібно ввести серійний номер пристрою. Після підтвердження ви отримаєте інформацію про апарат. Якщо на сторінці написано, що потрібно перевірка дати активації, то, швидше за все, апарат жодного разу не активували. Якщо вказується, що у вас активна гарантія, то телефон включали. Тоді ви можете перевірити закінчення терміну гарантійного обслуговування і обчислити дату активації Айфона. Якщо ж на сторінці буде написано, що термін гарантії закінчився, то апарат включали понад рік тому. Це вже однозначно не новий iPhone.

висновок

Дорогі читачі, сьогодні ми з вами дізналися, як визначити, відновлений Айфон або новий. Сподіваємося, у вас не залишилося ніяких питань, і ви змогли купити нове оригінальне пристрій. Якщо ви знаєте більше способів того, як відрізнити новий від відновленого, то ділимося цим в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector