Як відновити контакти на телефоні Самсунг

У різних ситуаціях буває так, що ми помилково видаляємо важливі дані. Але далеко не всі знають, як їх повернути на смартфонах Samsung. Ця стаття покликана вам допомогти розібратися. Ви дізнаєтеся всі способи відновити всі видалені контакти на мобільному телефоні Самсунг.

Відновлення контактів на Самсунг з резервної копії через ПК

Всі мобільні телефони розроблені в корпорації Samsung працюють на популярної мобільної системі Android. Яку в свою чергу розробила Google. При першому включенні смартфона ми змушені створювати свій аккаунт, щоб мати доступ до важливих інструментів в смартфоні. Наприклад, без аккаунта Гугл в телефоні ми не зможемо завантажити додатки з Play Market.

Резервне копіювання
Резервне копіювання в системі Google

За замовчуванням при вході або реєстрації нового профілю Гугл ми повинні погодитися на створення резервної копії. Якщо на цьому етапі ви не знімали галочку з цього пункту, то всі контакти, зображення та інше (в залежності від налаштувань) повинні бути збережені на Google диску. Давайте спробуємо їх відновити. Зробити це можна за допомогою мобільного телефону або комп’ютера. Але необхідний вихід в Інтернет.

Порядок дій:

 1. Авторизуйтесь на ПК в обліковий запис Google, який зараз прив’язаний до вашого мобільного телефону Самсунг за цією адресою: https://myaccount.google.com/intro;
  Гугл Аккаунт
  Сторінка облікового запису Google
 2. Далі потрібно відвідати сторінку «Гугл Контакти» — https://contacts.google.com/. За даною адресою відобразяться всі ваші контакти, збережені в копії Google;
  Гугл Контакти
  Сторінка Гугл Контакти
 3. Зліва виберіть пункт «Контакти»;
 4. Вгорі натисніть на шестірню. З двох пунктів виберіть «Скасувати зміни»;
  відмінити зміни
  Натисніть пункт «Скасувати зміни»
 5. У новому вікні виберіть дату копії. Виберіть час кілька годин або днів до видалення, щоб завантажити весь список збережених контактів.
  Виберіть дату завантаження
  Виберіть дату завантаження контактів

Підтвердіть вибір дати, і внизу з’явиться повідомлення про те, що обрані дані будуть завантажені через деякий час.

імпорт контактів
Повідомлення про те, що контакти будуть імпортовані

Перевірте список контактів через 2-3 хвилини після цих дій. Але смартфон необхідно підключити до Інтернету, щоб відбулася синхронізація. І вилучені контактів та іншої інформації з телефонної книги відновилися на вашому Самсунг.

Читайте також: як розблокувати Самсунг, якщо забув пароль.

Як повернути дані з телефонної книги через Самсунг

Якщо вам простіше використовувати мобільний телефон для того, щоб відновити випадково видалені номери абонентів зі свого смартфона Samsung, розглянемо і такий спосіб. Але без Інтернету відновлення стає неможливим. Підійде будь-який спосіб доступу в мережу.

Що потрібно зробити:

 1. Відкрийте настройки смартфона;
  Натисніть на шестірню
  Натисніть на шестірню на робочому столі смартфона
 2. Виберіть пункт налаштувань — «Акаунти»;
  акаунти
  Виберіть пункт «Облікові»
 3. Виберіть обліковий запис Google в списку;
 4. Натисніть на пункт «Синхронізація»;
  Синхронізація облікового запису
  Натисніть на рядок «Синхронізація аккаунта»
 5. Увімкнути синхронізацію контактів, якщо перемикачі в положенні «Виключено».

Спробуйте також на Самсунг вийти зі свого облікового запису Google і знову увійти, щоб сталася автоматична синхронізація даних. Які зберігалися на диску Google. У налаштуваннях облікового запису можна знайти пункт «Контакти».

пункт
Пункт «Контакти» в налаштуваннях Андроїд

Якщо ваш обліковий запис була налаштована на телефоні на створення декількох копій, то в цьому розділі ви знайдете варіанти для відновлення. Які досить вибрати і підтвердити експорт даних.

Це може бути корисним: як знайти втрачений телефон Самсунг.

Що робити, якщо немає резервної копії контактів

Коли ми купуємо новий телефон Самсунг, то на етапі первинної настройки не замислюємося над такими дрібницями, як резервна копія. Нам потрібно якомога швидше увійти в систему і протестувати якість фотографій, які здатна створювати камера. А також гучність і чистоту звуку з динаміків мобільного пристрою. Діючи наспіх, багато пропускають пункт з копією, скасовуючи збереження даних на диск. Що ж, і в такому випадку у нас є шанс повернути вилучені контакти на смартфоні.

Після того, як ми видаляємо номера, вони не відразу зникають з нього безслідно. А переносяться в архів, який звичайний користувач знайти не зможе. Але зроблять це спеціальні програми. Спробуйте відновити номера через додаток з Play Market за цією адресою.

відновлення контактів
Додаток для відновлення контактів в смартфоні

Потрібно натиснути на кнопку «Backup Contacts», щоб повернути дані, які ви видалили. Через деякий час вони з’являться у вашій книзі на смартфоні Samsung. Додаток також здатне робити резервні копії, з яких пізніше можна відновлювати номера в разі скидання налаштувань або їх видалення.

Ще один спосіб відновити номера на телефоні Самсунг

Іноді користувачі застосовують спеціальні додатки для того, щоб зробити резервну копію контактів у телефоні. У цьому немає необхідності, так як на смартфоні нам потрібно використовувати один з акаунтів Google або Самсунг. В обох системах є можливість створити резервну копію даних. Наприклад, якщо ви зареєструвалися або увійшли в систему Samsung на смартфоні, але не включили резервне копіювання, необхідно відкрити настройки і знайти розділ з акаунтами.

Знайдіть розділ з аккаунтом
Знайдіть розділ з настройками аккаунта

У вікні резервного копіювання вам потрібно увімкнути, щоб дані синхронізувалися автоматично. У такому випадку ви зможете в будь-який час відновити не тільки контакти на вашому телефоні Самсунг, але і будь-які інші дані. Включаючи записи диктофона, музичні треки, фото і т.д.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector