Чому говорять неправильно набраний номер, якщо номер правильний

Іноді при наборі і виклику з телефону ми чуємо голос з повідомленням про те, що такого абонента немає. Хоча цифри ми вводимо вірно. Чому ж кажуть неправильно набраний номер, якщо насправді номер правильний? У цьому питанні ми розберемося по ходу статті. А також ви дізнаєтеся, як вводити контакт, які допускаються помилки при наборі та інше.

За яких обставин кажуть «Неправильно набраний номер»

У відповідь на виклик ми можемо чути голос автовідповідача, що номер неправильний, в тому випадку, якщо ви дійсно допустили помилку при введенні комбінації цифр. Наприклад, ввели не 10, а 11 символів.

Набір номера
Набір номера телефону

Або ввели невірно код країни / оператора. Поставили некоректний знак або символ (наприклад, букву замість цифри). В цьому випадку, звичайно ж, необхідно перевірити ще раз ведений вами номер. Але буває і так, що набраний телефон є контактом з телефонної книги. До цього моменту він прекрасно викликався без будь-яких проблем.

Кажуть, що в роботі мережі будь-якого мобільного оператора бувають збої. Мережеве обладнання оператора також ламається, як домашнє. Але на відміну від наших приладів, у мобільного оператора на такий випадок передбачено нове, резервне. Яке відразу ж вступає в роботу на вимогу. Тому спробуйте передзвонити на цей номер через годину або два. Швидше за все традиційно в трубці ви почуєте гудки набору правильного номера.

передзвоніть пізніше
Передзвоніть пізніше на номер абонента

Спробуйте викликати в якості тестування інший контакт. Можливо, у вас є робочий телефон абонента. Передзвоніть на нього.

Читайте також: де подивитися чорний список в телефоні Хонор.

Як усунути проблему, якщо контакт правильний

Як і в інших випадках помилок, їх причина може бути в вашому пристрої або в збої мережі. Найчастіше помилки або неточності все ж пов’язані з мобільними телефонами, включаючи їх вихід з ладу. При появі проблеми вимкніть смартфон, але не включайте відразу. Зачекайте 15 хвилин, потім натисніть на кнопку харчування. Такий проміжок часу рекомендують нам витримувати в технічній підтримці оператора для скидання налаштувань мобільної мережі.

перезавантаження телефону
Перезавантаження мобільного телефону

Якщо все одно кажуть, що номер набрано неправильно, перевірте його коректність ще раз. А потім спробуйте прибрати код країни (+7), залишивши код оператора, міста. Додайте до цього номеру вісімку. Це можна робити як при самостійному наборі, так і з контактом з телефонної книги.

книга контактів
Книга контактів в мобільному телефоні

І навпаки, якщо ви намагаєтеся зателефонувати без коду країни, додайте в його початок +7 і спробуйте набрати. Мобільні оператори рекомендують також набирати телефон завжди з кодом країни. Це допоможе уникнути більшості проблем зі зв’язком.

Це може бути корисним: як дізнатися, на кого оформлений номер телефону.

Переадресація — причина неправильно набраного номера

Часто таким прийомом користуються шахраї: при спробі передзвонити на їх номер, в трубці каже голос робота «Неправильно набраний номер», хоча ми набираємо контакт, з якого був здійснений дзвінок. Це відбувається з тієї причини, що на номері діє переадресація на неіснуючий телефон. Тому ми не зможемо ніяк додзвонитися, поки переадресація НЕ буде деактивовано.

Встановлення перенаправлення
Встановлення перенаправлення в телефоні з Білайн

Ми можемо чути фразу про некоректне номері і в тих випадках, коли набираємо телефони різних сервісів. Або інші номери, яких не існує. Іноді варто помилитися однієї тільки цифрою, щоб потрапити на номер, який зарезервований оператором. У кожного є список таких номерів. Якщо вам цікаві їхні діапазони і ця тема в цілому, ви можете знайти більш докладні дані на сайті свого мобільного оператора.

Це цікаво: що буде, якщо подзвонити на номер 666.

Що відбувається, коли телефон знаходиться в чорному списку

У мобільних маркетах для iOS і Android є додатки, які дозволяють створювати списки з небажаних контактів. До того ж послугу «Чорний список» пропонує практично кожен стільниковий оператор. Вони доповнюються різними можливостями, включаючи вибір відповіді, який буде чути абонент. Це означає, що ми можемо потрапити в НС і тому чути відповідь, що номер набрано невірно. Спробуйте використовувати інший контакт, щоб додзвонитися.

Чорний список
Чорний список у телефоні

Або надішліть текстове повідомлення SMS на номер, який є неправильним. Якщо звіт про доставку прийде, значить швидше за все ви потрапили до абонента в НС.

Звіт про доставку
Звіт про доставку SMS

При цьому ви повинні включити звіт в настройках СМС, якщо в даний момент функція не активована. Не виключено, що мобільний телефон заблокований мобільним оператором за тривалий термін невикористання його послуг. Спробуйте додзвонитися мобільному оператору і попросити надати інформацію за цим номером.

Служба підтримки
Служба підтримки мобільного оператора

Резюмуючи все вище сказане, підіб’ємо підсумки і відзначимо по пунктах всі причини неправильно набраного номера:

  • Користувач припустився помилки при введенні символів;
  • Телефон не використовується жодним абонентом або зарезервований оператором;
  • Діє переадресація на свідомо неіснуючий номер;
    Набір номера
    Набір номера абонента
  • Неполадки в мережі мобільного оператора, а також несправний мобільний телефон;
  • Блокування абонента.

Тому якщо вам говорять в трубці: «Неправильно набраний номер», хоча ви все цифри набрали правильно, спробуйте перезавантажити телефон і мобільну мережу. А також переписати контакт і ввести його в різних варіантах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector