Як відновити комп’ютер або смартфон після збою, викликаного проблемної складанням Windows 10

Компанія Microsoft помилково випустила тестові апдейти Windows 10 і Windows 10 Mobile, призначені для внутрішнього тестування. Вони виводять комп’ютери і смартфони з ладу, а єдиний спосіб відновити їх працездатність — виконати повне скидання до заводського стану, знищивши всі призначені для користувача файли і обнулила настройки.

Проблемні збірки носять номер 16212. Їх поширення було призупинено, однак деякі пристрої встигли оновитися або скачали оновлення і тепер чекають перезавантаження, щоб встановити його. Компанія Microsoft в курсі проблеми і порекомендувала зіткнулися з нею користувачам дочекатися наступної тестової збірки або зайти в «Параметри» і виконати відкат ОС на десять днів тому (якщо попередня збірка не була видалена через утиліту очищення диска). Попередньо можна зробити бекап даних.

Користувачам Windows-смартфонів пощастило менше — вони отримали збірку Windows 10, яка призначена не для мобільних пристроїв, а для гаджетів категорії «інтернет речей», і вона, як не дивно, встановилася. Смартфони пішли в нескінченну завантаження, а відновити їх можна за допомогою утиліти Windows Device Recovery Tool, вибравши одну з попередніх збірок.

У тому випадку, якщо комп’ютер або смартфон встиг завантажити оновлення і вимагає перезавантаження, відкрийте «Параметри», зайдіть в розділ «Оновлення та безпека»> «Програма попередньої оцінки» і натисніть «Припинити отримання збірок Insider Preview» або перейдіть на «пізній доступ» . Для надійності також краще виконати скидання пристрою до заводських налаштувань. Після перезавантаження можна знову підписатися на отримання збірок Insider Preview.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector