Як відкрити слот для СІМ карти в Гонор

У багатьох з нас є телефони Honor. Їх збірка відрізняється гарною якістю, вони функціональні і сучасні. І не дивно, що ці гаджети користуються заслуженою популярністю по всьому світу. Придбавши даний телефон, багато користувачів часто залишаються в подиві, де знаходиться SIM-карта. У нашому матеріалі ми детально розберемо це питання і розповімо, яким чином відкрити слот для сім-карти в вашому смартфоні Хонор. А також що нам для цього знадобиться.

Особливості функціоналу слота для SIM-карти в Гонор

Як відомо, більшість моделей Honor має розширений функціональний слот, що дозволяє встановити дві сім-карти одночасно (сім-карту і SD-карту або дві сім-карти і SD-карту). Користувач може вибирати найбільш прийнятну для нього варіант. При цьому карти повинні бути формату nano-SIM, так карти іншого формату просто не встануть в даний слот.

SD і Sim-карта
SD і Sim-карта в слоті телефону Хонор

Для доступу до адаптера немає необхідності відкривати задню кришку вашого телефону. Китайські виробники відмовилися від даного способу розміщення слота, замінивши його більш зручною альтернативою. Який? Розберемо нижче.

Три карти в слоті
Три карти в слоті Хонор

Особливості будови смартфона Хонор дозволяють легко побачити, як в нього вставляються відповідні SIMM і SD-карти. Як бачимо, все три карти ергономічно поміщаються. При цьому від моделі телефону безпосередньо залежать особливості конструкції роз’єму.

Читайте також: як зробити скріншот на телефоні Хонор.

Спосіб відкрити слот для сім-карти в смартфоні Honor

Для того, щоб відкрити адаптер для SD або SIM-карти в вашому гаджеті бренду Хонор, вам знадобиться інструмент. Зазвичай він йде в комплекті до самого телефону.

Інструмент для відкриття слота
Інструмент для відкриття слота смартфона Хонор

Але як це часто буває, власник телефону втрачає це пристосування. В якості альтернативи підійдуть сережки або пірсинг з дротиком, скріпка для паперу, тупий кінець голки та інші підручні інструменти.

Скріпка слот сім-карти
Для відкриття слота підійде і звичайна скріпка

Уникайте загострених варіантів, здатних пошкодити откривательний елемент слота.

Сам механізм вилучення адаптера для сім-карти полягає в наступному:

 1. Візьміть спеціальний інструмент-відмичку (пін) для відкриття слота. Даний інструмент зазвичай зберігається в спеціальній коробочці, яка йде в комплекті до телефону Honor;
  Інструмент для витягання слота
  Візьміть інструмент для лікування слота сім-карти Хонор
 2. Вимкніть ваш гаджет. Натисніть на кнопку харчування, і підтвердіть відключення смартфона. Незважаючи на запевнення про те, що вставку SIM-карт можна виробляти при включеному пристрої, рекомендуємо відключити його перед установкою нової картки;
  вимкніть телефон
  Вимкніть ваш телефон Хонор
 3. На лівій верхній стороні вашого телефону ви знайдете невеликий круглий отвір. Вставте туди пін для вилучення слота і трохи натисніть на нього;
  Вставте інструмент в круглий отвір
  Вставте інструмент в круглий отвір вашого Хонор
 4. Відкриється відповідний слот. Вхопіться за нього і м’яко витягніть з пристрою;
  вийміть слот
  Вийміть слот з вашого Хонор
 5. Вставте в належні місця ваші сім і сд-карти і вставте адаптер назад в телефон. При цьому послідовність установки карт в Гонор не має значення. Ви можете вставити її в перший або другий відсік;
  Вставте слот в телефон Хонор
  Вставте слот назад в телефон Хонор
 6. Увімкніть ваш телефон і насолоджуйтеся його функціоналом. Пін-таки не забудьте прибрати в надійне місце — він вам ще знадобиться.

Рекомендуємо до прочитання: Як зняти задню кришку телефону Honor.

висновок

Вище ми детально розібрали, яким чином можна відкрити слот для сім-карти в вашому смартфоні Хонор. А також як і послідовність кроків при реалізації даного завдання. При відкритті адаптера уникайте використання гострих предметів (наприклад, гострого кінця голки), здатних пошкодити механізм відкривання. Також не рекомендуємо використовувати дерев’яні палички — вони можуть застрягти в механізмі і привести до виходу його з ладу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector