Як відключити Punto Switcher за непотрібністю

Іноді користувачеві необхідно з якоїсь з причин вимкнути дію програми — розглянемо, як відключити Punto Switcher за непотрібністю.

Відключення Punto Switcher

Як відключити Punto Switcher, якщо він не потрібен.

скасування автозапуску

Як правило, при установці Пунто світчер її запуск призначається одночасно із завантаженням операційної системи. Відключення такої поведінки утиліти можна зробити двома шляхами.

зміна налаштувань

Для Windows 7 і 10 (абсолютно все одно) — заходите в «Загальні» вікна «Налаштування» світчер. Потрібно всього лише на цій вкладці зняти галочку з пункту «Запускати разом зі стартом». Після чого закріпити свій вибір кнопками «Застосувати» і «ОК»:

відключення галочки

Меню автозавантаження

Для здійснення тієї ж мети другим способом потрібно через меню «Пуск» виконати команду «msconfig», увійшовши таким чином в «Конфігурацію системи». Перейти в ній до пункту «Автозавантаження».

Запуск «Зміни системи»

А вже на автозагрузочной вкладці зняти встановлену галочку навпроти додатки.

Відключення через «Конфігурацію системи»

відключення програми

Для відключення запущеної утиліти виконуємо наступні дії.

через трей

Внизу екрана лівіше годин потрібно знайти піктограму, яка відображатиме її в системному треї, правою кнопкою миші викликати меню і після зняття галочки з «автопереключеніе» активувати команду «Вийти».

Вихід з програми

Через Диспетчер завдань

Комбінацією клавіш Ctrl + Alt + Del викликається «Диспетчер завдань», на його вкладці, іменованої «Процеси», знайти виконуючий файл punto.exe (або, можливо, ps.exe). Активувати його установкою курсору. Правою кнопкою миші (або праворуч внизу екрана) вибрати команду «Завершення процесу». Якщо буде отримано від системи повідомлення про небажані наслідки — з цим потрібно буде погодитися.

«Завершення процесу»

Вибір програм для виключення

Обмеження для Пунто світчер можна ввести і не відключаючи саму програму. Її дію можна обмежити для певних програм в «Налаштуваннях». Для цього є вкладка «Програми-виключення». Додавання проводиться «За файлу програми» (шляхом вибору зі списку запущених додатків системи) або «За папці з програмами» (зі списку утиліт або каталогів).

вказівка ​​винятків

Після прочитання цієї публікації ви вже знаєте, як відключити Punto Switcher, і розумієте, що зовсім необов’язково її видаляти. У відключеному стані вона нічим не завадить.

Залишайте свої коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector