Як відключити іконки додатків Значки і непрочитані номери в Galaxy S10

Панель повідомлень S10 дозволяє швидко заповнити повідомлення про вхідні повідомлення, електронні листи, прогнози погоди … список довгий. Якщо цього недостатньо, сповіщення супроводжуються печатками, які з’являються у вигляді мініатюрних кіл, накладених на іконки на головному екрані телефону і на ящику програми.

Коли ви думаєте про це, немає сенсу ховатися за іконками програми Android, тому що ви можете легко переглядати будь-яке сповіщення в панелі сповіщень. Ці значки є не тільки непотрібними, але для багатьох людей вони є просто простими палицями. На щастя, Samsung надає дуже простий підхід до виключення цих незначних неприємностей.

  • Не пропустіть: приховування навігаційної панелі Увімкніть жести у вашому Galaxy S10

Обмін грошей Видалення значка іконки додатків

Щоб позбутися від позначок штампу програми на S10, відкрийте «Налаштування» та натисніть «Повідомлення». Щоб вимкнути цю функцію, натисніть перемикач поруч із пунктом «Значки значка програми». Коли ви закінчите, поверніться на головний екран, і на екрані з’явиться більш чистий екран, який не знаходиться на значку маленького значка.

Якщо ви не маєте бажання мати значок, але ви хочете, щоб він виглядав меншим і більш тонким, торкніться тексту «Значки значків програми» замість перемикача, потім виберіть «Показати без номера» на наступній сторінці. Коли ви робите це, значки програми більше не будуть пронумеровані вперед, а навпаки, будуть відображатися як маленькі червоні крапки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector