Як відключити Doze і вирішити проблему з фонової роботою «Ощадбанку» та інших програм

Якщо під час запуску програми «Ощадбанку» ви бачите повідомлення про помилку з’єднання з сервером, вам необхідно додати його в винятку Doze. Точно так само можна вирішити проблему з фонової роботою інших додатків на Android.

Багато користувачів «Ощадбанку» зіткнулися з нестабільною роботою додатка на Android. Якийсь час воно нормально функціонує у фоновому режимі, а потім вивантажується з пам’яті. Повторний запуск програми неможливий — при спробі ввести код для входу вискакує повідомлення про помилку: «З’єднання з сервером розірвано. Підключіться до іншої мережі ». Допомагає тільки перезавантаження смартфона, але є більш елегантне рішення цієї проблеми — можна заборонити «Ощадбанку» розвантажуватися з пам’яті, а для цього потрібно відключити Doze.

Функція Doze з’явилася в Android, починаючи з версії 6.0. Вона стежить за споживанням пам’яті і заряду акумулятора, заморожуючи невикористовувані програми та ігри. Саме це і призводить до помилки — додаток вивантажено, тому не працює, а серверам «Ощадбанку» надходить інформація, що ви в нього залягання, тому не можете зайти в нього повторно. Крім того, ця функція Android обмежує додатків доступ в інтернет, в результаті чого може з’являтися помилка з’єднання. На щастя, ви можете відключити Doze для додатків, яким потрібна повноцінна і безперебійна робота в фоновому режимі. Як це зробити?

Відкрийте системні настройки і перейдіть в розділ «Батарея». Натисніть на значок меню в правому верхньому куті екрана та виберіть «Економія заряду батареї».

У випадаючому меню виберіть всі додатки і в списку знайдіть «Сбербанк». Натисніть на нього, виберіть опцію «Не економити» і підтвердіть дію кнопкою «Готово». Тепер функція Doze не працюватиме з цим додаток, тому воно не заморозити в фоновому режимі і ви зможете зайти в нього в будь-який момент.

Точно так же в список виключень Doze можна додати будь-яке інше додаток, яке, за вашими спостереженнями, не працює в фоні або показує повідомлення з великими затримками. Я рекомендую відключити економію енергії у месенджерів, якими ви користуєтеся найчастіше, у соцмереж, в яких спілкуєтеся з друзями, і у поштового клієнта. Але важливо знати міру, якщо ви забороните Doze обмежувати активність ненажерливих додатків, ваш смартфон почне розряджатися набагато швидше, ніж раніше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector