Як відключити автоматичне оновлення в Steam

Розробники Steam дуже ретельно попрацювали над оновленнями. Стим при запуску перевіряє їх наявність. Якщо вони є, то система сама оновиться. З іграми відбувається те ж саме. Багатьох користувачів дістало, що автообновление відбувається без попередження. Цей процес займає багато часу, а користь не завжди присутня.

Відключення процесу автоматичного оновлення в Steam

Як відключити автоматичне оновлення

Насамперед хочеться відзначити, що вимкнути оновлення самого Steam вам не вдасться. Він оновлюється постійно, при кожному запуску. У ваших силах тільки включення функції, при якій гра буде оновлюватися тільки при запуску, а не в будь-який час. Для цього ви повинні зайти в розділ «Бібліотека», де знаходяться всі ваші ігри.

Бібліотека в Steam

Далі клікніть правою кнопкою миші по додатком, в якому ви хочете відключити автоматичний апгрейд. Далі клікніть на пункт «Властивості».

«Властивості» в Steam

Перейдіть у вкладку «Оновлення». Зверніть увагу на саму верхню панель в цій вкладці. Натисніть на стрілку і в списку, виберіть «Оновлювати гру тільки по запуску».

«Оновлювати гру тільки по запуску»

Закрийте вікно. Після цього повинно припинитися автообновление ігор. Сподіваємося, що ви розібралися, як його відключити.

Що робити якщо Стим вічно оновлюється

Іноді користувачі стикаються з тим, що оновлення Стим не закінчується. Причини, чому це трапляється, можуть бути різними. Часто нескінченне оновлення відбувається через перевантаженість комп’ютера. Іноді Steam не може оновитися через блокування його антивірусом. Для того щоб додаток оновилося, насамперед потрібно зробити стандартні операції, а саме:

  • перезавантажити ПК;
  • перезапустити програму;
  • вимкнути запущений антивірус.

Якщо це не допомогло, то потрібно перейти до інших заходів. Вам треба запустити диспетчер задач і перейти у вкладку «Процеси». Там будуть показані всі додатки, які працюють і оновлюються. Шукайте все те, що має в своїй назві слово «steam». Клацніть по ним правою кнопкою мишки і натисніть «Зняти задачу». Після цього оновлення закінчиться.

Якщо це не допомогло, то спробуйте на час вимкнути антивірус. Іноді він блокує ті файли, які абсолютно безпечні.

Такі додатки як VPN, програми, що змінюють IP, редактори тим і ін. Слід відключити, так як вони погано реагують на програму.

Також можете очистити сміття за допомогою таких утиліт, як CCleaner і інші.

Прочитавши статтю, ви дізналися, як вимкнути автооновлення і що робити, коли Стим встановлює апгрейд дуже довго. Чи не від усіх проблем можна позбутися назавжди кількома клацанням миші. Іноді це і зовсім неможливо зробити. Сподіваємося, що після прочитання статті у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротший час. Також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector