Як відформатувати телефон Android

Операційна система Android — це платформа будь-якого сучасного смартфона, планшета, нетбука, електронної книги і інших гаджетів. Нинішні телефони на Андроїд являють собою не просто пристрої для зв’язку, а розумні апарати, що працюють як живий організм, можливості якого ще 10 років тому і уявити не можна було. За допомогою «віртуального робота» Android і відбуваються всі процеси в мобільному пристрої. Але між тим в роботі будь-якої операційної системи можуть відбуватися збої, внаслідок чого смартфон починає гальмувати. І тут постає питання про те, як відформатувати телефон Андроїд, щоб відновити його нормальну працездатність.

Особливості форматування телефону на Андроїд

Навіщо необхідно форматування

Форматування являє собою процес розмітки області зберігання інформації, тобто повне видалення даних з SD. В інтернеті існує величезна кількість безкоштовних додатків, які доставляють певний комфорт користувачеві, і він починає їх завантажувати, тим самим засмічуючи систему. Але поряд з цими програмами, в телефон потрапляють і віруси, які завдають збитків ОС Android в цілому. Тому, якщо пристрій став некоректно реагувати на різні команди або ж просто гальмувати, краще відформатувати його карти від різного сміття і шкідливих додатків.

[/ Important] Форматування карти може бути як повним, так і фрагментарним. Тут важливо не просто знати, як це зробити, але і як правильно очистити SD, не пошкодивши при цьому важливу інформацію. [/ Important]

Перед тим як відформатувати Андроїд, слід створити резервну копію ОС в пам’ять телефону, яка вже в ньому передбачена. Це дозволить відновити дані з SD в разі, якщо процес піде з помилками. Ця процедура досить проста і включає в себе копіювання інформації на зовнішні карти пам’яті, які перед форматуванням обов’язково потрібно витягти, бо цей процес зачіпає всі сфери системи. Також при необхідності можна зберегти на SD потрібні програми, файли, папки і т. Д.

Як відформатувати Android

За допомогою ОС

Цей метод передбачає повне скидання і повернення до заводських параметрах за умови, якщо Андроїд запускається, і працюють настройки. Тут існує 3 варіанти:

  1. Через меню «Налаштування» вибрати вкладку «Конфіденційність».Вкладка «Конфіденційність»
  2. У підміню натиснути кнопку «Скидання налаштувань». При такому способі всі дані і додатки (крім файлів операційної системи Андроїд) на SD будуть видалені. Якщо перед форматуванням вони не були збережені в знімну пам’ять, то після «скидання» вискочить вікно попередження, яке надасть можливість скасувати операцію.
  3. Після введення кодів * 2767 * 3855 #, * # * # 7378423 # * # * або * # * # 7780 # * # * відразу почнеться процес скидання.
  4. Використовуйте додатки для телефону Root booster, TotalCommander і менеджера додатків. Всі ці оптимізатори перенастроюють Android за рахунок видалення з карти пам’яті порожніх папок, непотрібних і мало використовуваних файлів, різного сміття, очистити кеш і підтримки так званого режиму глибокого сну.

В обхід ОС

Цей спосіб також здатний повністю отформатіроватьAndroid, але при цьому телефон може не запускатися (висне, не включається або, навпаки, постійно відключається і т.д.). У цьому випадку також необхідно залишити шанс «для відступу»:

  • За рахунок певних команд. Слід утримувати кнопку включення і додатково натискати «бічну» гучність. У такому режимі сенсор не працює і всі процеси необхідно здійснювати через кнопки гучності, а вибір пункту — клавішею «Home» або блокування. У меню Андроїда знайти рядок «Wipe data / factory resert». Вибираємо рядок «Wipe data / factory resert»

Далі на «Yes-delete …» і «Reboot system».

  • Відформатувати через комп’ютер. Для цього слід зайти в «Мій комп’ютер», попередньо приєднавши до нього телефон, і знайти підключений пристрій. Натиснути на нього правою кнопкою миші і знайти пункт «форматувати».

В обох випадках відбудеться дефрагментація карти, після чого пристрій ненадовго зависне. Але ні в якому разі не можна натискати жодних кнопок, інакше може відбутися збій процесу. Через деякий час Андроїд самостійно перезавантажитися, і з’явиться на екрані заводська операційна система.

особливості форматування

Деякі монстри-виробники смартфонів мають свій спосіб швидкого чищення карти:

  1. У Sasmung це вкладку «Конфіденційність» і «архівізації і скидання». Для входу в Recovery-mode необхідно утримувати одночасно кнопку включення / виключення, центральну кнопку і клавішу посилення гучності. У вікні, ввести цифри 12345, після чого піде процес операції.
  2. У LG «Резервна копія та скидання» і «Скидання налаштувань». Для того щоб потрапити в системні моди, необхідно набрати код 3845 # * № моделі #форматування LG
  3. У HTC і Lenovo скидання налаштувань відбувається шляхом одночасного натискання кнопок зменшення гучності і харчування.

Виходячи з перерахованих вище варіантів, починати форматування слід з найпростіших способів, а якщо проблема не буде вирішена, можна розглядати і більш складні варіанти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector