Як видалити виклики в Вайбере повністю все

Утиліта Виберіть надає користувачам можливість здійснювати спілкування декількома способами. Одним з них є голосовий безкоштовний дзвінок абоненту, який на своєму девайсі теж встановив даний софт. Періодично потрібно очищати історію спілкування в месенджері, так як це дію дозволяє звільнити пам’ять смартфона.

Видалити виклики Вайбер
Видалити виклики Вайбер для користувача не складає ніяких труднощів
Саме тому певна частина користувачів цікавиться, як видалити виклики в Вайбере. Ще очищення історії дозволяє приховати інформацію про те, що власник девайса розмовляв з якимось конкретним людиною.

Якщо стерти всі відомості, тоді можна буде уникнути непотрібних скандалів. Це в деяких випадках навіть дозволяє зберегти відносини між двома людьми.

Як стерти непотрібні відомості

Як уже згадувалося, велика частина даних, які проходять через месенджер, зберігається в девайсе. Тому після їх повного стирання ніякої користувач не зможе відновити такі відомості.

Рекомендується! Перед тим як видалити виклики в Viber, потрібно зберегти всі потрібні телефонні номери у відповідній книзі смартфона.

Сам процес стирання інформації здійснюється в кілька дій. Їх порядок наступний:

  1. Відкривається список з викликами.
  2. На будь-який дзвінок виконується натискання з утриманням пальця.
  3. Через одну секунду з’являться галочки навпроти кожного дзвінка.

Видалити виклики Вайбер
Натисніть на виклик і утримуйте тап
Видалити виклики Вайбер
Після натискання кнопки всі виклики будуть видалені
На наступному етапі потрібно вибрати те, що потрібно стерти. Крім вибіркового видалення дзвінків, в програмі є можливість провести повну очистку історії. Для цього передбачена спеціальна функція. Вона називається «Вибрати все».
На завершення всього процесу необхідно натиснути на клавішу, на якій зображена кошик. Кінцевою точкою операції є підтвердження здійснених дій. Після цього вся непотрібна інформація безслідно зникне. Таким же чином ви можете видалити інформацію про відеодзвінках.

Виконавши один раз такі нескладні операції, людина ніколи більше не поцікавиться, як видалити дзвінки в Вайбере. Сам по собі процес дуже простий. Порядок його виконання практично таке ж, як і в інших месенджерах.

Крім того, він дуже сильно схожий на операції, які здійснюються в телефонній книжці самого смартфона. Схожість всіх процесів дозволяє в них розібратися навіть новачкові, що використовує популярну і поширену програму в перший раз.

Видалити виклики Вайбер
Дзвінки в Вайбер є чудовою альтернативою звичайним
Варто відзначити, що нею користується вже більше 800 мільйонів чоловік в різних державах. При цьому їх кількість з постійною регулярністю зростає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector