Як видалити, відновити або перенести фото з iPhone на комп’ютер

Айфон оснащений однією з кращих камер на ринку, тому робити фото — одне задоволення. У наш час дуже популярні соціальні мережі, в яких користувачі розміщують свої фотографії, тому у нас є безліч стимулів робити фотографії на телефон завжди і всюди. Але, на жаль, пам’ять на айФоні, як і на будь-якому іншому смартфоні, не гумова і закінчується досить швидко. У зв’язку з цим виникає необхідність скинути все фото з пристрою на комп’ютер або носій. У цій статті докладно розглянемо, як видалити, відновити або перенести фото з iPhone на комп’ютер.

Людина знімає замок на iPhone

iPhone має дуже хорошу камеру, тому у користувачів цього смартфона завжди є велика фотоплівка

На перший погляд, перенесення фото з айфона на комп’ютер здається звичайною справою, однак через особливості пристроїв Apple у багатьох користувачів ця процедура викликає деякі труднощі.

Почнемо з того, як скинути фотографії на комп’ютер, якщо у вас Mac. Незважаючи на те, що операційні системи iOS і OS X відмінно «дружать» між собою, просто підключити телефон до ПК і скопіювати з нього все необхідне, як з флешки, у вас не вийде. Тут на допомогу приходить вбудована в OS X утиліта, яка називається «Захоплення зображень». Знайти цю програму можна в пошуку SpotLight. Програма досить зручна і дозволяє легко і швидко переміщати зображення з пристрою в будь-яку папку на ПК. Також ви можете налаштувати автоматичне копіювання зображень при підключенні смартфона до комп’ютера. Багатьом ця функція буде дуже корисна, оскільки дозволяє заощадити чимало часу.

налаштування програми

Тепер давайте розберемося, як зробити те ж саме, якщо у вас комп’ютер під управлінням операційної системи Windows. В цьому випадку у вас є можливість просто підключити Айфон до ноутбука і перенести необхідні фотографії, як з флеш-накопичувача. Щоб прискорити процес, ви можете вибрати «Імпортувати зображення та відео» при автозапуску. Тоді вам не доведеться виділяти зображення самостійно, система все зробить автоматично, без вашої участі. Якщо ж ви все-таки вирішили робити це вручну, зайдіть в «Мій комп’ютер», в розділі «Портативні пристрої» виберіть «iPhone». Потім відкрийте сховище «Internal Storage». Всі зображення знаходяться в директорії «DCIM».

Для перенесення фотографій ще можна скористатися програмою iTunes. Утиліта iTunes не призначена для подібних операцій та, якщо у вас Mac, то краще скористатися додатком iPhoto або розглянутої вище «Захоплення зображень». Зробити це через iTunes дуже просто. Потрібно зайти на свій пристрій через програму, перейти в розділ «Фото», вибрати зображення для переміщення і клацнути по кнопці «Імпортувати вибрані». Також там є функція видалення оригіналів, що дозволить вам швидко звільнити пам’ять пристрою.

Щоб скинути зображення з iPhone на ПК, можна обійтися без USB-кабелю. Зробити це можна і через Wi-Fi. Однак спочатку все ж таки доведеться підключити смартфон до ноутбука за допомогою Лайтнінга. Після цього відкрийте iTunes і перейдіть до параметрів пристрою. Відзначте галочкою пункт «Синхронізація пристрою через Wi-Fi». Готово. Тепер, щоб запустити синхронізацію по Wi-Fi, зайдіть в настройки на телефоні, перейдіть до розділу «Основні» і виберіть відповідний пункт.

Якщо вам знадобилося відновити вилучені фото, зробити це можна в iTunes, натиснувши «Відновити з резервної копії». Також не забувайте, що на айФоні є папка «Нещодавно видалені», де все вилучені зображення зберігаються протягом 30 днів, а після стираються.

Розібравшись з вбудованими засобами в iOS, OS X і Windows, можна дуже швидко переміщати зображення з iPhone на ПК.

Тепер ви знаєте, як скинути фото з айфона на комп’ютер. Пишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття розібратися в питанні, і діліться з іншими користувачами своїми порадами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector