Як видалити повідомлення в Фейсбук якщо воно відправлено співрозмовнику

Відправлення листа другу, знайомому або партнеру по бізнесу в Facebook не займає багато часу, це справа 2 секунд. Але видалити його значно складніше. Багато сперечаються про те, чи є така функція у найпопулярнішій соціальній мережі. Зараз ми детально розглянемо, як видалити повідомлення в Фейсбук, якщо воно надіслано.

Ілюстрація на тему Як видалити повідомлення в Фейсбук якщо воно відправлено співрозмовнику

Можна чи не можна?

Стерти повністю окремий лист, відправлений в листуванні іншому користувачеві, вийде тільки в тому випадку, якщо ви є співробітником соцмережі Фейсбук, тобто маєте доступ до бази даних. Іншого варіанту поки не придумали. На сайті Facebook подібний пункт або розділ відсутній. Це ви можете прочитати, заглянувши в «Угода». Може бути, в найближчому майбутньому розробники введуть функцію видалення повідомлення, яке було відправлено і інша людина його вже отримав. Знищити лист можна тільки у себе.

Через сайт

Стерти повністю весь діалог з користувачем за допомогою сайту нескладно. Алгоритм дій тут простий, вам потрібно зробити наступне:

  • Заходьте на свою сторінку в Фейсбук і авторізуетесь за допомогою логіна і пароля.
  • Клікаєте по значку Message (схожий на блискавку або букву N).
  • Заходьте в чат з користувачем, листування з яким потрібно очистити.
  • У вікні з лівого боку від знака Escape переходите в меню «Параметри» (виглядає як шестерня).
  • В кінці списку вибираєте графу «Видалити листування» і натискаєте на цю кнопку.

Всі листи, які ви відправили, будуть видалені, але тільки на вашому комп’ютері.

Ілюстрація на тему Як видалити повідомлення в Фейсбук якщо воно відправлено співрозмовнику

Є можливість видалити і будь-який окремий повідомлення. Як це зробити, дивіться на прикріпленому до статті відео. Але не забувайте, що стерти меседж можна тільки в своїй історії листування, у вашого співрозмовника він все одно залишиться!

З телефона

Навіть в додатку Messenger Фейсбук ви не зітрете листи, які ви вже відправили співрозмовнику на його пристрої. Це можна зробити тільки на своєму смартфоні. Для використання цього способу, вам необхідно:

  • Увійти в Messenger.
  • Вибрати свого співрозмовника, з ким потрібно видалити переписку.
  • Тепер потрібно виділити напис message.

Далі вам залишається тільки прийняти рішення про те, знищувати всі повідомлення або тільки їх частину, і після цього Facebook моментально зітре всю історію повідомлень з обраним адресатом.

Ілюстрація на тему Як видалити повідомлення в Фейсбук якщо воно відправлено співрозмовнику

Пам’ятайте, поки немає такої функції, як стирання відправленого повідомлення у адресата, то перш ніж посилати йому меседж, добре подумайте. Якщо ви вирішили, що написали невірно, то повернути нічого не вийде. У разі, коли ви дуже хочете, щоб співрозмовник стер отримане від вас послання, просто попросите його про це. Іншої можливості видалити бесіду поки не з’явилося. Також варто знати, що відновити відправлені повідомлення після їх стирання, теж складно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector