Як видалити китайський антивірус Tencent

З цим продуктом діяльності особливо розумних китайських програмістів вже зіткнулося безліч користувачів інтернету. І встигло визнати його справжнім породженням Ада. Якщо і ви зіткнулися з цією програмою, то далі, дотримуючись наших порад, зможете зрозуміти, як видалити китайський антивірус Tencent.

Як видалити Tencent QQPC Manager

Як зрозуміти, що у вас саме він

Tencent QQPC Manager — це антивірус, який поширюється обманним шляхом: скачується разом з яким-небудь сумнівним файлом і встановлюється без відома користувача. Назвати цю програму словом «антивірус» складно — мало хто з російських користувачів видобував із неї якусь користь, а вже тим більше захист від шкідливого ПЗ. Тим більше що сам китайський Tencent є цим шкідливим ПЗ.

Незабаром з появою на робочому столі значка у вигляді синього щита з галочкою на комп’ютері починають відбуватися різні незрозумілі процеси. У браузерах відкриваються незрозумілі вкладки, а комп’ютер починає гальмувати. Чим довше цей антивірус живе, тим більше проблемно стає використовувати комп’ютер.

Tencent поширюється на Windows і на смартфонах на Android. Видалити його і так досить складно, але завдання утяжеляется ще й тим, що антивірус повністю на китайській мові. Однак все ж є способи, що дозволяють зробити це без повного зносу Вінди. Далі будуть викладені кілька методів, як позбутися від нав’язливого антивіруса Тенсент.

видалення Tencent

Якщо ви виявили цю програму на своєму комп’ютері, то слід негайно приступити до її видалення. Крім того, дещо треба зробити відразу ж, щоб вірус перестав поширюватися і взаємодіяти з інтернетом.

Автозавантаження і процеси

Насамперед потрібно зробити дві речі.

перша:

 • Відкриваємо вікно «Конфігурація системи» (на всіх Windows: Win + R, в рядку, що з’явився вбиваємо команду «msconfig»).

конфігурація Windows

 • Переходимо на вкладку «Автозавантаження», знімаємо там галочки з усіх процесів, назва яких містить ієрогліфи або слово «Tencent». Найчастіше це один або два процеси.

друга:

 • Запускаємо «Диспетчер завдань».

Диспетчер завдань Windows

Диспетчер завдань Windows

 • Переходимо на вкладку «Процеси»
 • Також завершуємо всі процеси з ієрогліфами і словом «Tencent» в назві.

Далі дії можуть відрізнятися в залежності від ситуації.

Видалення через деинсталлятор

Найпростіший і при цьому один з найбільш робочих методів видалення китайського антивіруса Tencent — через стандартний деинсталлятор, який міститься в одній папці з програмою. Тільки у випадку з Тенсент, файл для видалення ще потрібно знайти.

 1. Знаходимо в папці «ProgramFiles (x86)» або «ProgramFiles (x64)» (в залежності від розрядності Windows) папку Tencent.
 2. Кількома двічі на неї і переходимо в наступну папку, після неї буде папка з серійним номером, відкриваємо її.
 3. За допомогою рядка пошуку знаходимо файл «Uninst.exe» і запускаємо його.
 4. Перед нами має відкритися синє віконце з двома кнопками з ієрогліфами внизу: білої і зеленої.
 5. Натискаємо на білу (ліву).
 6. Далі буде ще кілька вікон з ієрогліфами, всюди потрібно тиснути саме на ліву кнопку, якщо в якомусь вікні можна поставити галочки, то ставимо все.
 7. перезавантажуємо комп’ютер

Усе. Китайський антивірус Tencentс комп’ютера прибраний. Але варто також додатково почистити Вінду.

 • Заходимо до реєстру (Win + R, потім вбиваємо «regedit»).

Команда «regedit»

Команда «regedit»

 • За допомогою пошуку (ctrl + F або ctrl + F3) шукаємо всі файли файли, ім’я яких містить одне з цих слів: Tencent, QQPC, QQPCMng, QQPCMgr, qqpctray.
 • Видаляємо їх.

Після можна знову перезавантажити комп’ютер.

Якщо дєїнсталлятора немає

Якщо немає файлу Uninst.exe, то видалення антивіруса буде проходити складніше, але також є спосіб ведення справ.

 1. Запускаємо Windows в безпечному режимі.
 2. Знову заходимо в папку Tencent.
 3. Видаляємо звідти все, що можна видалити.
 4. Ті файли, які видалити нам забороняють, перекидаємо на робочий стіл.
 5. Вимикаємо комп’ютер і включаємо вже в звичайному режимі.
 6. З робочого столу перекидаємо їх в корзину і очищаємо її.

Такий метод, як правило, також добре спрацьовує в боротьбі з антивірусом Тенсент, але іноді трапляється так, що це не допомагає.

Відновлення системи

Якщо попередні методи не допомогли, то можна просто відкинути Windows до точки відновлення. Якщо вона була зроблена недавно, то це буде, напевно, самий дієвий і легкий метод.

Після відкату також перевірте папку Program Files на наявність слідів Tencent і, в разі виявлення, видаліть їх, а також перевірте реєстр. Цю програму ви більше не побачите.

профілактика

Щоб вам не довелося ще раз думати про те, як видалити китайський вірус з комп’ютера, потрібно слідувати загальноприйнятим правилам, які вбережуть і від іншого небажаного ПЗ:

 • Чи не поскупилася на хороший антивірус або скачайте хоча б тимчасовий безкоштовний;
 • Не завантажуйте архіви, файли з сумнівних ресурсів;
 • Уважно переглядайте опції програм інсталяторів, щоб не поставити галочку там, де не треба.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector