Як видалити hi.ru з браузера

Вступ

Останнім часом особливо часто зустрічаються ситуації, коли користувач, зазвичай запускаючи браузер, замість звичної стартової сторінки бачить рекламний пошуковик, яким вважається http://hi.ru. Незважаючи на те, що за офіційною версією, цей веб-ресурс є досить респектабельним і максимально корисним для інтернет-користувачів порталом, він анітрохи не відрізняється від такого ж продукту компанії mail.ru (go.mail.ru). Веб-портал hi.ru дозволяє користувачам користуватися пошуковою системою, реєструвати пошту, дізнаватися про нові вітчизняних і зарубіжних новинах, заводити нові знайомства. На перший погляд, як може здатися, нічого кримінального сайт-вредоносец не робить, за великим рахунком надаючи ідентичні іншим пошуковикам послуги.

Жодна розсудлива людина не буде терпіти нав’язаної реклами, яка самостійно просто «лізе» з всесвітньої мережі, заважаючи нормальному функціонуванню комп’ютера. Якщо замість стартової сторінки, на моніторі з’являється hi.ru, немає сенсу користуватися цим порталом. Така категоричність обумовлена ​​декількома причинами:

  • сайт заволодіває веб-серфінгом користувача. Перевірені пошукові системи, такі як Google і Yandex, пропадають з поля зору, а на їх місці з’являється зовсім незнайомий пошуковий сервіс;
  • розміщені у великій кількості на сторінках сайту рекламні пости з посиланнями являють собою небезпечні віруси і фішинг;
  • автоматичну перенастроювання стартової сторінки будь-якого браузера, яка відбулася без участі власника пристрою, не відкинеш в два кліка. Проблема криється в тому, що використання стандартних методів тут безглуздо — після перезавантаження ОС, в якості першого сайту неодмінно завантажиться hi.ru.

Кілька методів, що сприяють повному очищенні ПК

очищення ярликів

Видалити hi.ru в будь-якому браузері можна за допомогою очищення ярликів. Провести таку маніпуляцію можна або вручну, або через сторонню утиліту.

Щоб прибрати hi.ru вручну, необхідно в «Властивості» ярлика, розташованого на робочому столі, знайти підкатегорію «Ярлик», і в ній, в рядку «Об’єкт» видалити посилання, яка додана до виконуваного файлу. Якщо на комп’ютері користувача в якості основного браузера встановлена ​​Опера, поле повинно закінчуватися словами «Opera.exe».

Очищення ярлика веб-браузера

Прибрати з браузера hi.ru допоможе ефективна утиліта FixerBro. Переважно зупинятися на цьому додатку, якщо на комп’ютері встановлено не один браузер і користувачеві доведеться чистити від вірусної програми кілька ярликів.

Після установки FixerBro (завантажити додаток з офіційного сайту можна за наступною адресою: http://safezone.cc/resources/fixerbro.106/), у вікні додатка потрібно знайти кнопку «Перевірити», таким чином, утиліта зможе самостійно просканувати всі наявні на робочому столі ярлики. Після виявлення вірусних рекламних сайтів навпаки їх імен потрібно поставити «галочки» і натиснути кнопку «Виправити».

Відновлення ярликів за допомогою FixerBro

Повне очищення реєстру

Щоб видалити hi.ru після перезавантаження ОС в безпечному режимі (за допомогою утримання кнопки «F8») потрібно увійти в меню девайса за допомогою кнопки «Пуск», в розташованій в самому низу пошуковому рядку необхідно ввести слово regedit.

У який з’явився перед очима користувача редакторі реєстру слід перейти в поле пошуку (вкладка «Правка» категорія «Знайти»), ввести посилання на сторінку сайту, який ми бажаємо згодом знешкодити (в нашому випадку hi.ru) і натиснути «Знайти далі». При виявленні, видалити запис за допомогою кнопки «Видалити».

Очищення системного реєстру Windows

Однак не варто на цьому розслаблятися і зупинятися — щоб повністю очистити комп’ютер, слід кілька разів провести цикл перевірки, щоб були переглянуті абсолютно всі гілки реєстру.

Остаточним етапом процесу має стати закриття редактора і перезавантаження системи.

Налаштування звичної стартової сторінки

Після того, як вдалося прибрати hi.ru з усіх встановлених браузерів, слід видалити посилання на шкідливий додаток, а на її місці прописати адресу звичайної, перевіреної користувачем пошукової системи.

Стартова сторінка браузера

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector