Як видалити акаунт на Facebook і не втратити жодного друга

Facebook

Facebook розкрив інформацію про нову витоку: в період з 13 по 25 вересня 2018 року через бага в API приблизно 1500 додатків від 876 розробників могли отримати доступ до особистих фотографій 6,8 млн користувачів, в тому числі тим, які вони завантажили, але Неопубліковані.

Ви можете перевірити, торкнулася чи вас цей витік. Для цього перейдіть на спеціальну сторінку, на якій буде вказана, чи була порушена приватність ваших фотографій чи ні.

Facebook

Це далеко не перша і не єдина витік особистих даних, яку допустив Facebook, і ніхто не знає, скільки ще буде аналогічних проблем з цією соцмережею. Якщо ви вважаєте, що від неї набагато більше шкоди, ніж користі, саме час піти з неї. Причому ви попередньо можете вивантажити з Facebook список своїх друзів з посиланнями на їхні профілі, а також всі завантажені фотографії та відео, повідомлення з месенджера, коментарі та багато іншого.

Як завантажити дані

  • Залогініться в Facebook. Чи не перегортайте стрічку — це може затягнути надовго і ви забудете, навіщо зайшли на сайт.
  • Зайдіть в налаштування і перейдіть в розділ «Ваша інформація на Facebook».
  • Виберіть «Завантажити інформацію» і відзначте контент, який ви хочете завантажити.
  • Виберіть формат, в який будуть скомпільовані дані, і натисніть «Створити файл».

Facebook

Через якийсь час (в залежності від обсягу даних) буде згенеровано zip-архів. Скачайте його і збережіть в надійному місці на той випадок, якщо у вас виникне бажання переглянути фотографії та ще раз прочитати переписку або свої коментарі.

як піти

  • Поверніться в налаштування, перейдіть в розділ «Ваша інформація на Facebook» і натисніть «видалення облікового запису та інформації».
  • Натисніть на кнопку «Видалити аккаунт». Буде потрібно ще раз ввести пароль і підтвердити видалення.

Facebook дасть вам два тижні на роздуми. Протягом цього часу ви можете передумати і скасувати видалення облікового запису. Якщо ви це не зробите, аккаунт буде безповоротно видалений.

Чи не відступайте і не шкодуйте про те, що зробили.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector