Як вести трансляції на YouTube через веб-камеру

YouTube

YouTube значно спростив проведення трансляцій — тепер будь-який власник ноутбука або комп’ютера з веб-камерою може запустити власний стрім.

Для отримання доступу до спрощеного запуску трансляції потрібно перейти на сторінку youtube.com/webcam і натиснути кнопку «Почати». YouTube перевірити репутацію вашого каналу, попросить підтвердити номер телефону, і протягом доби надасть нову можливість. Після цього виходити в прямий ефір можна буде натисненням однієї кнопки.

YouTube

Раніше для запуску трансляцій на YouTube було потрібно підключати до комп’ютера спеціальне обладнання і встановлювати драйвери. Стрімінг через веб-камеру в даний час працює тільки в Chrome, а в подальшому стане можливий в інших браузерах.

YouTube також оголосив, що незабаром буде спрощено стрімінг з мобільних пристроїв. Як і на комп’ютерах, він буде запускатися через додаток сервісу натисканням однієї кнопки. Підтримка цього нововведення з’явиться не на всіх смартфонах, а тільки на деяких моделях виробництва ASUS, LG, Motorola, Nokia і Samsung.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector