Як в Telegram поставити фото в свій профіль

Телеграм вважається популярною серед молоді програмою, за допомогою цього соціального мобільного додатка користувачі з усього світу можуть спілкуватися один з одним, обмінюватися цікавими фотографіями, картинками або голосовими посланнями. З огляду на те, що програма спрямована безпосередньо на соціальну активність, співрозмовникам цікаво не тільки банальне спілкування за допомогою текстових послань, в такій ситуації корисно мати персональну аватарку, іншими словами, фото або картинку, яка буде відображена в профілі індивідуума. Як правило, поставити фото в «телеграмі» може будь-який користувач, який має хоча б мінімальними знаннями роботи типових месенджерів. Однак якщо виникли труднощі і людина не може додати до свого профілю аватарку, слід ознайомитися з наведеною нижче інструкцією. Установка зазвичай не займає багато часу, будь-яка фотка завантажується в протягом декількох секунд.

Як в Telegram поставити фото в свій профіль

Принцип установки фото в «телеграмі»

Щоб встановити фото, необхідно попередньо перейти в налаштування даного розділу програми. Розумніше все виконувати по кроках, які наведені в переліку нижче.

Якщо є необхідність завантажити фото в профіль «Телеграма», необхідно відкрити програму, перехід в пункт меню «Налаштування» здійснюється за допомогою натискання на значок, який має вигляд трьох смужок, який розташовується вгорі додатка праворуч.

За допомогою цього значка користувачеві необхідно знайти пункт меню «Settings» (в англійській версії додатка) або «Налаштування» (русифікована програма).

Щоб поміняти фотографію, слід перейти до підпункту «Set Profile Photo». Ця ж операція в російській версії додатка називається «Встановити фото». Щоб змінити аву, видаляти відображається той немає потреби, достатньо в віконці визначити місце розташування даного фото, вибрати його і завантажити.

Після того як нове фото буде встановлено в профілі, необхідно буде провести його обрізку. Зробити це нескладно, важливо тільки знати, що після додавання фотографія повинна підходити по формату.

Встановивши вподобане зображення, можна буде насолоджуватися виконаною роботою.

Варто зазначити, що для аватарки фото або картинку потрібно вибрати «З галереї», як тільки картинка буде завантажена, вона відобразиться в профілі користувача біля його імені.

Установка фото в профілі

Якщо розглядати технічні особливості і вимоги, установка персонального фото або будь-якого іншого зображення не вважається обов’язковою умовою. Мінімальною вимогою вважається реєстрація в додатку, що дозволить спілкуватися без кордонів з співрозмовниками з усього світу. Правда, установка чогось персонального допоможе друзям в пошуку певної людини.

Обмеження додатки, що стосуються установки картинок

«Телеграм» додає в профіль користувача необхідні зображення, проте, є перелік умовностей, при недотриманні яких операція може не увінчатися успіхом. Основна умова програми — дотримуватися моральні підвалини, що дозволить в подальшому уникнути бана.

Щоб користуватися аватаркой без обмежень, необхідно перш за упевнитися в тому, що вона не має порнографічної або еротичної спрямованості. Разом з тим, мають бути відсутні гасла або символіка, яка підкреслює політичні переваги користувача, містить назви організацій, які заборонені міжнародними асоціаціями.

Щоб уникнути проблем і банів, досить встановити в «Телеграм» щось особисте або веселу картинку, яка підкреслить індивідуальність, полегшить знаходження конкретного контакту.

висновок

«Телеграм» — просте додаток, з яким може розібратися навіть недосвідчений користувач. Програма дозволяє всього в пару кліків встановити в профіль нове зображення або поміняти колишнє.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector