Як в один клік заблокувати Windows 10 і вимкнути екран

IMG_3246.jpg

Стандартна ситуація — потрібно кудись відійти, а на комп’ютері відкрита важлива інформація. Зрозуміло, можна ввести комп’ютер в режим сну, але, по-перше, при цьому перестануть працювати програми у фоновому режимі, і, по-друге, все ж вихід зі сну відбувається не моментально.

Перше і найпростіше рішення проблеми — натискання Win + L: тоді пристрій буде заблоковано, а на дисплеї буде екран блокування. Начебто добре, але дисплей не буде вимкнено. Однак є спосіб і заблокувати пристрій, і вимкнути екран. Для цього потрібно буде, по-перше, завантажити програму NirCMD для своєї версії ОС. Друге — потрібно створити простенький скрипт. Для цього відкрийте блокнот і скопіюйте в нього рядки нижче:

Dim WSHShell
Set WSHShell = WScript.CreateObject ( «WScript.Shell»)
WSHShell.Run «Rundll32.exe user32.dll, LockWorkStation», 0
WSHShell.Run «nircmd.exe monitor async_off», 0

Тепер збережіть даний файл з будь-яким ім’ям і розширенням .vbs (наприклад, lock.vbs). Помістіть програму nircmd.exe в теж місце, де і скрипт — повинно вийти так:

Снімок.PNG

Тепер запустіть скрипт — якщо все зроблено правильно, очиститься екран і пристрій заблокується. Якщо вам цей спосіб сподобався — можна зробити ярлик скрипта, вибрати відповідний значок і помістити ярлик, наприклад, на панель задач або робочий стіл для швидкого доступу до нього.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector