Як в один клік перейти до останнього активного вікна програми в панелі завдань Windows

Windows_10_LogoBlue.svg-copy_WINDOWS.jpg

Найчастіше ми працюємо з декількома вікнами програми одночасно — це можуть бути вікна браузера, плеєра, провідника і так далі:

1.PNG

За замовчуванням для вибору останнього активного вікна потрібно натиснути на значок програми в треї (ну або просто затримати на ньому миша), і тільки потім клікнути на превью цього вікна. Однак доступ до останнього активного вікна можна спростити до одного натискання: ви натискаєте на значок програми — тут же показується останнім її активне вікно (для доступу до інших вікон програми доведеться затримати на значку миша, без натискання).

Якщо вам ця функція зручна, то її можна досить просто включити. Для цього в редакторі реєстру перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced і створіть в цій директорії параметр DWORD з назвою LastActiveClick, і надайте йому значення 1:

Снімок.PNG

Все, тепер для застосування цієї функції потрібно перезавантажити Провідник (або систему). Щоб її відключити, видаліть параметр або змініть його значення на нуль.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector