Як в CorelDRAW перевести текст в криві

У сьогоднішньому матеріалі розповімо про одну цікаву особливість CorelDRAWі подивимося, як перекласти текст в криві. Чому це так важливо? Для чого дизайнерам потрібно про це дбати? Як реалізувати цю можливість в програмі? Відповіді на ці питання ви зможете отримати, прочитавши наш матеріал.

Перетворення тексту в криві в CorelDRAW

Для чого міняти шрифт в криві

Для того щоб створити друкований макет для зовнішньої реклами, дуже часто використовується програма CorelDRAW. Природно, практично в кожному проекті використовуються різні шрифти. Багато дизайнерів відмовляються від стандартних символів і використовують деякі рідкісні або унікальні, а часто і шрифти власної розробки для кожного окремо взятого замовника. Для того щоб студія друку змогла коректно роздрукувати макет, на їх комп’ютері ці шрифти повинні бути встановлені в систему.

Але в разі використання непопулярних розробок, дуже часто виникає проблема несумісності. Тобто на вашому комп’ютері все показується так, як ви задумали, а у тих, хто буде друкувати — ні. Все через те, що той, хто малював проект, не подбав про те, щоб у замовника шрифт відображався коректно. Якщо ваш партнер або замовник відкриє такий проект, а на його комп’ютері немає такого шрифту в системі, то в професійному середовищі прийнято говорити, що шрифт злетів, тобто не відобразився. В такому випадку CorelDRAW автоматично спробує його замінити на будь-якій іншій або запропонує вручну поміняти його на якийсь із тих, який є в системі.

Чому так виходить? По-перше, недосвідчені дизайнери просто не знають про існування такої можливості. По-друге, чисто людський фактор — в поспіху можна забути виконати перетворення. По-третє, зміст текстового блоку не є остаточним і мається на увазі, що замовник буде його редагувати.

Але для чого ж потрібно перетворення тексту в криві? Саме для того, щоб не виникало вищеописані проблеми несумісності шрифтів. Ви перетворювати текстовий масив в векторне зображення, яке буде коректно відображатися на кожному кроці. Як цього досягти?

Як це зробити

Існує три способи, як в Кореле перетворити текст в криву, причому кожен з них один простіше іншого. Для початку текстовий блок потрібно виділити, а потім виконати одну з операцій:

  1. Натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Q.
  2. У меню програми натиснути метод — Перетворити в криву.Перетворення тексту в криву

Тепер цей шрифт перетворений в картинку, і він вже не зміниться. Для того щоб все-таки залишити можливість змінити перетворений текст на своєму комп’ютері, раптом щось піде не так, просто зробіть копію і на іншій сторінці в документі збережіть його у вигляді звичайного шрифту, тобто без перетворення в криві. Можна навіть зробити резервну копію, в якій все буде виглядати в первозданному вигляді.

висновок

Як бачите, перетворювати текст в криві в графічному редакторі CorelDRAW абсолютно нескладно. Проте, про таку, здавалося б, дрібниці краще не забувати, щоб ваша професійна репутація не постраждала. Також запрошуємо залишати коментарі внизу сторінки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector