Як увімкнути темний режим у іграх Google Play

Хоча ми терпляче чекаємо темної темної теми, Google надав нам ще одну кращу річ. Більшість програм, розроблених Google, тепер мають темний режим, тому ви можете об’єднати цю функцію самостійно.

Google Play Games — це центр майже всіх ігор для Android. За винятком назв, таких як Fortnite, які не знайдені в Play Store, додаток забезпечує легкий доступ до будь-якої гри на пристрої, показуючи рейтинг і досягнення в цих іграх. Ви навіть можете відкрити нові титули або записати свою гру. Тепер ви можете зробити все це, насолоджуючись економією батарей від темного режиму.

Крок 1. Встановіть останню версію ігор Google Play

На додаток до тих, хто використовує нестандартні ПЗУ, пристрої з кореневою системою та несертифіковані пристрої, Google Play Ігри попередньо встановлені на будь-якому телефоні Android. Проте, без оновлення, можливо, не запущено останню версію програми, до якої потрібно отримати доступ в темному режимі. Скористайтеся посиланням нижче, щоб відобразити сторінку «Магазин відтворення» та виберіть «Оновити», щоб завантажити останню версію.

  • Посилання для відтворення магазину: ігри Google Play (безкоштовно)

Крок 2: Увімкніть темний режим

Щоб увімкнути темний режим, відкрийте Google Play Games. Виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті екрана та виберіть «Налаштування». Виберіть перемикач «Темна тема», щоб увімкнути його, і тоді він повинен виглядати зовсім іншим.

Текст і кольори фону повинні бути інвертовані, а колір тла тепер темно-сірий і білий текст.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector