Як додати Reddit AMA до вашого календаря і отримати нагадування на вашому телефоні

Скороченням Ask Me Anything, AMA теми є однією з ознак Reddit. Вони дають можливість безпосереднього контакту з цілим рядом цікавих особистостей, від простих людей з дивовижним життєвим досвідом, до впливових знаменитостей, які допомагають формувати політику і культуру.

Однак, якщо ви хочете приєднатися до AMA, ви повинні прийти в потрібний час, оскільки ці теми доступні лише за годину або дві. Тому дуже легко пропустити AMA, якщо вона не зберігається в календарі телефону. Ще гірше, офіційна програма Reddit для iPhone і Android не може синхронізувати графіки AMA з календарем пристрою. На щастя, існує дуже просте рішення.

  • Не пропустіть: подивіться фільми Reddit на вашому Android TV

потреби

Перш ніж почати, потрібно пам’ятати, що для додавання календаря AMA Reddit до календаря Google вам знадобиться Mac або PC, оскільки ні iOS, ні Android не дають можливості синхронізувати розклад безпосередньо з пристроєм. Крім того, на смартфоні потрібно інсталювати Календар Google, щоб отримувати сповіщення AMA, тому зараз ідеальний час для встановлення та випробування програми, якщо ви ще цього не зробили.

  • Встановіть Календар Google: Android | IOS

Крок 1. Додайте графік Reddit AMA до Календаря Google

На комп’ютері відкрийте веб-переглядач і перейдіть на домашню сторінку Google, потім натисніть «Увійти» та введіть реєстраційні дані. Після входу натисніть піктограму програми Google у верхньому правому куті та виберіть «Календар» у спливаючому вікні.

Відкривши Календар Google, перейдіть до поля «Додати календар» у лівій частині екрана та введіть таку електронну адресу:

amaverify@gmail.com

Натисніть enter, коли ви закінчите, і графік AMD Reddit миттєво заповнює ваш календар Google. Однак цей процес далекий від завершення, оскільки вам все одно потрібно синхронізувати новий календар зі своїм смартфоном, тому переходьте до наступного кроку, коли все в порядку.

Крок 2. Синхронізуйте календар AMA з пристроєм

Інструкції IOS

Якщо ви використовуєте Android, пропустіть два абзаци. Для користувачів iOS відкрийте Календар Google і торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті. Натисніть «Показати більше», щоб переглянути всі календарі, і просто натисніть «IAMA SCHEDULE», щоб відобразити його у календарі. Тепер ви зможете дивитися всі майбутні AMA.

Якщо ви хочете отримувати сповіщення про майбутній AMA, знову відкрийте меню гамбургера і прокрутіть вниз, щоб вибрати «Settings». Потім виберіть «Показувати більше» у розділі з головною адресою Gmail, а потім виберіть «Розклад IAmA». Тепер натисніть «Додати сповіщення», а потім виберіть, коли ви хочете отримувати сповіщення про майбутній AMA.

Інструкції для Android

Синхронізація графіка AMA Reddit з вашим пристроєм Android подібна до iOS — для початку натисніть гамбургер у верхньому лівому куті, щоб відобразити меню програми, потім прокрутіть вниз і виберіть «Налаштування». Після цього натисніть «Показати більше», щоб переглянути календар AMA, якщо він не доступний негайно.

Потім натисніть «Запланувати IAmA», а потім натисніть «Sync» на наступній сторінці, щоб переглянути маршрут у календарі. Потім натисніть «Додати сповіщення», а потім виберіть час перед кожним AMA, який ви хочете повідомити. Його повна синхронізація може зайняти деякий час, тому посидьтесь і чекайте завершення процесу. Поверніться, коли графік повністю синхронізований, і ви побачите майбутній AMA Reddit у своєму календарі.

Варто зазначити, що крім календарів AMD Reddit цей метод буде працювати для всіх додаткових календарів, які ви хочете додати. Не соромтеся ставити будь-які питання або думки з цієї теми, розмістивши коментар нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector