Як увімкнути нові жести слайдів на вашій Галактиці на Android

Щоб забезпечити по-справжньому захоплюючий досвід на телефонах Infinity Display, таких як Galaxy S9 і Note 9, компанія Samsung додала можливість приховати навігаційну панель, коли вона не використовується, а потім вона може бути легко зафіксована рухом вгору для швидкого доступу. Якщо ви завжди думали, що цей процес занадто громіздкий, Samsung представила розумну функцію в новому назві «One Interface», що зробить його набагато більш інтуїтивним.

З оновленням Android Pie ви маєте можливість повністю скинути кнопки навігації для нових жестів. Це повністю виключає нижню смугу для ще більшої кількості екранів. Хоча налаштування дещо приховано, до цих пір дуже легко звикнути.

  • Не пропустіть: Увімкніть нову темну тему Samsung для Galaxy на Android

Щоб спробувати його, переконайтеся, що ви оновили систему Android Pie на вашій галактиці. Потім перейдіть до «Перегляд» і виберіть «Навігаційна панель». Звідти натисніть «Повноекранний жест», щоб увімкнути цю функцію, і все готово.

У порівнянні з традиційною навігаційною панеллю, нові навігаційні карти набагато менш інвазивні, а самі керування набагато більш гладкі. Вам більше не потрібно провести пальцем вгору, щоб відкрити панель навігації, а потім натисніть. Замість цього можна провести пальцем вгору з місця, де були розташовані кнопки — проведіть пальцем знизу вліво, щоб відкрити багатозадачний інтерфейс, проведіть пальцем від центру будинку і проведіть пальцем знизу вправо, щоб повернутися назад.

На закінчення, нові жести навігації Android на пристрої Android Pie покращують загальну підтримку пристроїв Galaxy і заощаджують час під час навігації по телефону. Які поліпшення ви хотіли б зробити, щоб Samsung представив у своїй Pie-інтерфейс, так що кнопки навігації ще краще? Напишіть ваші коментарі нижче та поділіться своїми думками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector