Як управляти підключеними до мережі MT_FREE пристроями — МаксімаТелеком випустила додаток MT Cabinet

MT Cabinet

Компанія МаксімаТелеком, оператор мережі Wi-Fi в московському метро і наземному громадському транспорті, випустила мобільний додаток MT Cabinet для управління послугами та підключеними пристроями в мережі MT_FREE. На даний момент додаток доступний тільки в App Store для iPhone, найближчим часом в Google Play з’явиться версія для смартфонів під управлінням операційної системи Android.

Додаток MT Cabinet дозволяє користувачам переглядати список прив’язаних до номера телефону пристроїв, присвоювати їм назви і видаляти не використовуються гаджети. На даний момент можливість додавати нові пристрої через додаток не передбачена, для цього потрібно проходити авторизацію безпосередньо при підключенні смартфона або планшета до мережі MT_FREE в транспорті.

MT Cabinet

Одна з ключових функцій MT Cabinet — можливість додавання до пристроїв платних послуг, а саме, автоматичного підключення до мережі MT_FREE без авторизації і перегляду реклами. Користувачі можуть додавати послугу «Як вдома» окремо для метро і окремо для наземного транспорту (автобусів, трамваїв, тролейбусів, електричок, Аероекспрес і МЦК). Її підключення відбувається безпосередньо до пристрою, а не номером телефону в цілому, тому користувачі програми MT Cabinet можуть вибирати, до яких пристроїв необхідна послуга «Як вдома» для тих чи інших видів транспорту.

MT Cabinet

Додаток MT Cabinet дозволяє оплачувати «Як вдома» помісячно, або відразу на тривалі періоди часу. У другому випадку вартість буде знижуватися пропорційно тривалості підписки. Максимальна ціна за рік підключення до мережі MT_FREE без авторизації становить 888 рублів. У разі проблем або спірних питань, в MT Cabinet є розділ технічної підтримки.

Примітка редакції: в деяких випадках у прив’язаних до номера телефону пристроїв не визначається навіть операційна система і доступна інформація тільки про MAC-адресу. Щоб зрозуміти, про яке смартфоні або планшеті йдеться і правильно підключити послугу «Як вдома», потрібно подивитися відомості про пристрій. Щоб дізнатися MAC-адресу iPhone і iPad необхідно зайти в «Налаштування», перейти в розділ «Основні», вибрати пункт «Інформація про пристрій» і знайти рядок «Адреса Wi-Fi». Дізнатися MAC-Адреса пристрою під керуванням Android також можна в «Налаштуваннях»: вибрати пункт «Інформація про пристрій» або «Відомості про пристрій», потім «Стан» і знайти рядок «MAC — адреса Wi-Fi». Таким чином ви зможете підписати пристрою в особистому кабінеті додаток MT Cabinet і не заплутаєтеся при підключенні послуг.

Завантажити для iPhone

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector