Як у «ВКонтакте» видаляти вже отримані адресатом повідомлення

Вконтакте

У «ВКонтакте» з’явилася можливість видаляти ваші повідомлення у цьому з діалогів і групових бесід для всіх співрозмовників. Функція доступна в деськтопной і мобільного веб-версії сайту. Розробники соцмережі пообіцяли додати таку можливість в додатки для Android і iOS в найближчих оновленнях.

Нова функція дозволяє видалити повідомлення, навіть якщо вони були прочитані або на них була відповідь: вони зникнуть не лише з вашого облікового запису, а й аккаунта співрозмовника (або всіх користувачів в бесіді). Для видалення необхідно відзначити повідомлення, натиснути іконку з кошиком і вибрати пункт «Видалити для всіх». Стерти повідомлення можна тільки протягом 24 годин після відправки.

27 листопада розробники «ВКонтакте» додали іншу довгоочікувану можливість — редагування повідомлень, відправлених в чаті. Редагувати можна будь-які повідомлення, відправлені за останні 24 години, навіть якщо вони були прочитані співрозмовником або на них була відповідь. Для редагування потрібно натиснути на іконку олівця, яка з’являється, якщо навести курсор миші на повідомлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector