Як тимчасово відключити повідомлення на заблокованому екрані в iOS 12

ios-12-notifications.jpg

В iOS 12 досить серйозно поліпшили повідомлень — тепер, наприклад, їх можна групувати. Ще однією прихованою можливістю є відключення повідомлень певної програми на заблокованому екрані, при цьому повідомлення від усіх інших програм відображатися на ньому будуть, а подивитися повідомлення відключеного додатки можна через Центр повідомлень.

Навіщо це потрібно? Наприклад, ви лягаєте спати, а вас завалює повідомленнями Telegram або Instagram. Звичайно, можна як і раніше піти в Настройки і відключити для них повідомлень, але це довго — в iOS 12 з’явився спосіб істотно швидше.

Для того, щоб відключити повідомлення додатки на заблокованому екрані (разом зі звуковим сигналом), потрібно змахнути з будь-якого повідомленню від цієї програми вліво, натиснути на «Керувати», прикласти палець до Touch ID (або ввести пароль / PIN), після чого у спливаючому вікні натиснути на «Доставляти без звуку»:

photo_2018-08-30_09-41-38 (4) .jpg

Все, тепер це додаток вас не потривожить. Якщо ви хочете знову дати йому можливість показувати повідомлення, то потрібно зайти в Центр повідомлень (верхня шторка) і виконати все те ж саме, тільки тепер потрібно натиснути на «Доставляти зі звуком»:

photo_2018-08-30_09-41-38 (2) .jpg

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector