Як створити завантажувальну флешку macOS Sierra

MacOS-Sierra-Direct-Download.jpg

macOS — досить стабільна система, і навіть якщо вона не вантажиться — завжди можна зайти в режим відновлення, скачати образ через інтернет і відновити працездатність пристрою. Але, на жаль, буває так, що інтернету немає, або швидкість скачування образу набагато нижче швидкості інтернету. Тому може бути корисно створити образ системи на флешці.

Для початку образ потрібно завантажити — для цього відкрийте сторінку з macOS Sierra в App Store або просто перейдіть за посиланням і відкрийте сторінку в App Store:

Снімок.PNG

Після установки цього «додатки» розпочнеться запуск установки системи — скасуйте цей процес, і образ залишиться в папці Applications на вашому Mac.

Тепер нам потрібна, власне, сама флешка — потрібно обсяг не менше 16 ГБ (хоча за фактом образ важить відчутно менше). Її потрібно відформатувати — для цього відкрийте Дискову утиліту, виберіть свою флешку, і натисніть на «Стерти». Назвати її можна як завгодно (головне, щоб в назві не було прогалин і воно складалося з латинських букв), формат — Mac OS Extended (журнальованою), схема розділів — GUID. Після цього запустіть процес форматування.

Тепер, коли флешка відформатована, на неї потрібно залити образ. Найпростіше це зробити через термінал, ввівши в ньому команду sudo / Applications / Install \ macOS \ Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia —volume / Volumes / * —applicationpath / Applications / Install \ macOS \ Sierra.app — nointeraction, де замість зірочки введіть назву флешки.

Все, завантажувальна флешка готова. Щоб з неї запустити установку системи, утримуйте при завантаженні пристрою кнопку Alt (Option) і в списку накопичувачів виберіть свою флешку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector