Як створити, видалити групу в Телеграм, додати людини в групу

Бізнесмен з мегафоном

Однією з корисних функцій Телеграм є груповий чат. Завдяки їй користувачі можуть ділитися важливою інформацією з великою кількістю співрозмовників. До того ж, цей безкоштовний софт підтримують всі сучасні платформи. Дана стаття буде корисна для тих, хто не знає як створити групу в Telegram для ПК, смартфона і веб-версії Telegram, а також для чого вона і як нею користуватися.

Що таке групи в Telegram

Група — звичайний чат, кількість співрозмовників в якому не може перевищувати 200 осіб. Груповий чат підходить для спілкування обмежене коло друзів, колективу і родичів. Відкриваючи нову спільноту важливо визначиться з його призначенням.

Особливості групового чату Телеграм:

 • Обмежене число учасників (200 осіб).
 • Кожен співрозмовник може додавати нових передплатників.
 • Можливість ділитися будь-якою інформацією і її обговорювати.
 • Взяти участь в чаті можна на запрошення, або за посиланням.
 • Кожен учасник має право змінювати картинку і назва спільноти.
 • Переписка в групі доступна тільки для користувачів Telegram.

У мессенджере надається можливість користувачам переробити групу в супергрупу, що значно розширює можливості спільноти. До відмітних особливостей цього виду чату відноситься:

 • Кількість передплатників до 5000 чоловік.
 • Нові користувачі можуть читати листування в чаті.
 • Кожен учасник супергрупи може видаляти ваші повідомлення у цьому.
 • Адміністратор групи має право видаляти будь-які записи чату.
 • Можливість передплатників відключити звукове сповіщення про повідомлення.

Значок Telegram на екрані

Створюємо групу в Телеграм

Використовувати такий формат спілкування в месенджері варто тоді, коли у користувача є базова аудиторія і певна тематика. Створення групового чату не вимагає від користувача складних маніпуляцій. Спочатку придумайте ім’я групи відповідно до тематики спілкування. Потім виконайте послідовні дії, описані нижче.

Як створити групу в Telegram на телефоні

Для створення групи в Телеграм зі смартфона необхідно:

 1. Запустити програму на пристрої.
 2. Зайти в меню мессенджера. Для цього натисніть кнопку над вкладкою з чатами в верхньому правому куті.
 3. Виберіть розділ «Створити групу».
 4. Додайте учасників із запропонованого списку.
 5. Впишіть ім’я нової групи у відповідному рядку.
 6. Чат готовий до використання.

В налаштуваннях чату можна міняти аватарку і додавати нових співрозмовників, а також призначати нового адміністратора. При цьому їх функції залишаються обмеженими. Вони можуть видаляти передплатників за порушення правил спільноти.

Бесіда в Telegram

Як створити групу в телеграмі через комп’ютер: практичне керівництво

Створення групового чату через ПК не повинно викликати труднощів, оскільки він створюється також просто, як через мобільний пристрій.

 1. Запустіть Телеграм на комп’ютері.
 2. Зайдіть в службове меню мессенджера.
 3. Виберіть вкладку «New group».
 4. Впишіть в порожній рядку назва групи. Його завжди можна змінити. Групові чати мають безліч налаштувань. При бажанні користувач може встановити картинку і додати опис.
 5. Зі списку контактів виберіть учасників групи.
 6. Потім виберіть опцію «Create».

Для створення супергрупи в налаштуваннях чату потрібно вибрати функцію «Upgrade to supergroup».

Telegram: як створити групу в веб-версії

Багато користувачів Телеграм воліють використовувати для спілкування веб-версію додатка. Створити груповий чат можна через звичайний браузер. Для цього не потрібно використовувати будь-які додаткові утиліти. Запустіть браузер. У рядку пошуку пропишіть Телеграм онлайн. Або, використовуйте посилання web.telegram.org.

Рука над клавіатурою ноутбука

Користувачеві необхідно відкрити сторінку входу в месенджер і пройти авторизацію (реєстрацію). Далі виконайте такі маніпуляції:

 1. Перейдіть в Меню Телеграм через кнопку, розташовану в лівому верхньому кутку.
 2. У вікні, виберіть функцію «Нова група».
 3. У поставленому списку контактів визначте учасників чату. Для створення бесіди в списку учасників повинен бути мінімум одна людина.
 4. Потім клікніть «Next». Впишіть у відповідному вікні ім’я спільноти.
 5. Нове співтовариство створено.

Будьте готові до того, що в процесі створення групового чату можуть виникати технічні неполадки. Редагування налаштувань групи є з мобільного пристрою. Для розширення функціоналу скористайтеся допомогою спеціальних пошукових роботів.

Як додати або видалити людини в групу

Кожен учасник групи має право додавати і запрошувати в неї інших користувачів месенджера. Для цього знадобиться:

 1. Зайти в опис групи.
 2. Вибрати опцію «Додати учасника».

Додати адміністратора в Telegram

Видалити користувача з групового чату можна в такий спосіб. Переходимо в груповий чат. Заходимо в «Список учасників». У цьому переліку знаходимо користувача, якого потрібно видалити. Натискаємо на його ім’я. Вибираємо опцію «Видалити». Після цих дій користувач Телеграм зникне зі списку учасників спільноти.

Де взяти посилання на групу

Приєднати користувача в груповий чат можна іншим способом. Зайдіть в опис спільноти. Виберіть функцію «Додати учасника». Потім натисніть пункт «Додати учасника за посиланням». Перед користувачем з’явиться список контактів. Виберіть одного, якого хочете запросити.

На замітку: заробіток в Телеграма

Як видалити групу

Якщо група в Телеграм вичерпала себе, видалити її може тільки творець. Процедура видалення залежить від типу спільноти. Розглянемо інструкцію видалення групи і супергрупи. Щоб видалити просте співтовариство зі смартфона виконайте такі дії:

 1. Знайдіть групу через список контактів.
 2. Натисніть кнопку із зображенням трьох крапок по вертикалі. Вона розташована у верхньому правому куті вікна чату.
 3. Виберіть вкладку «Видалити і покинути». Або «Вийти і видалити». Варіантів назви функції може бути кілька, залежно від типу програми. Однак всі вони мають однакове призначення.

Видалення каналу в Telegram

Для видалення групового чату з ПК виконайте наступні маніпуляції:

 1. Відкрийте програму.
 2. Виберіть групу, яку потрібно видалити.
 3. Клацніть по кнопці, яка перебуває зверху вікна у правому кутку.
 4. Потім «Delete and Exit».

Для видалення супергрупи, необхідно відкрити вікно зі списком учасників. Знайти кнопку у вигляді «шестерінки». Вибрати розділ «Управління групою». Обстеживши сторінку управління до кінця натисніть опцію «Видалити».

Процес видалення супергрупи з комп’ютера:

 1. Зайдіть в чат, який підлягає видаленню.
 2. Натисніть кнопку в правому куті вікна.
 3. У контекстному меню клацніть курсором по «Manage group».
 4. Потім «Group info» і «Delete Group».

Як розкрутити групу в телеграмі

Щоб груповий чат став помітним і популярним серед користувачів Телеграм потрібно докласти чимало праці і сил. Сьогодні можна побачити тисячі груп і супергруп різної тематики. Одні створюються для продажу товарів і послуг. Інші для розваги користувачів. Треті для отримання доходу від розміщення реклами. Для розкрутки групи можуть використовувати платні і безкоштовні методи.

Логотип Telegram

Білі методи розкрутки

До безкоштовних ефективним способам розкрутки групового чату відносяться:

 • Використання спільнот популярних соціальних мереж. Знайдіть групи з подібною тематикою. Прийміть участь в обговореннях кількох тем. У коментарях залиште посилання на свою групу в Телеграм.
 • Розміщення посилання на форумах. Знайдіть 5-6 форумів, тематика яких схожа з темою групового чату. Поділіться посиланням на чат з учасниками форуму.
 • Використання груп конкурентів. Перегляньте каталоги чатів Telegram. Підберіть 2-3 чату з відповідним стилем наданої інформації. Поспілкуйтеся з учасниками групи. Під час обговорення певних питань, порадьте свою групу, як відмінну майданчик з корисною інформацією. Вказувати, що вона належить вам не обов’язково.
 • Додавання групи в каталог месенджера. Популярним серед користувачів месенджера є каталог чатів Tlgrm.pro. Перейдіть на головну сторінку сайту і пройдіть реєстрацію. Потім виберіть опцію «Додати в каталог». Користувач в автоматичному режимі перейде на сторінку додавання.

Це цікаво: про творців і власників месенджера Telegram

Платні методи вважають більш ефективними. До них відносять:

 • Реклама на каналах Телеграм. Виберіть кілька популярних каналів. Зв’яжіться з їх творцями або адміністраторами. Дізнайтеся вартість розміщення інформації з посиланням на групу.
 • Купівля реклами в паблік соціальних мереж і на сайтах. Створіть такий пост, щоб він зацікавив користувачів.

Дівчина з ноутбуком

Сірі методи — за них можуть забанити

Використання методів розкрутки, які порушують правила Телеграм несе ризик бана групового чату. Для просування групи можуть використовуватися спеціальні сервіси, які легко знайти в інтернеті. Вони приносять спільноті фейковий передплатників. Тому, варто віддавати перевагу іншим способам розширення цільової аудиторії.

До сірих методів збільшення числа передплатників відносять використання:

 • Спеціальних роботів. Груповий чат одержує не живих передплатників, а акаунти ботів. Ніякої активності вони не ведуть, а тільки збільшують число учасників чату.
 • Мультіаккаунтов — облікові записи, зареєстровані на сім карти. Часто списки таких акаунтів створюються ботом.
 • Живих передплатників без їх відома. Сюди відносяться зломи сторінок з метою підписки на груповий чат. А також, додавання облікового запису без згоди власника.

Групові чати підходять для сімейного спілкування, з колегами і друзями, які далеко живуть. Надають можливість учасникам відірватися від домашньої та робочої суєти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector