Як створити рингтон відразу на iPhone

GarageBand.jpg
Власники iPhone знають про те, що якщо ви хочете зробити рінгтон з пісні, то ласкаво просимо в нелюбимий багатьма iTunes. Однак тепер можна обійтися без нього, більш того — взагалі без комп’ютера.

Для цього нам знадобиться дві речі: потрібний трек, завантажений в iCloud Drive, і безкоштовна програма GarageBand з App Store. Відкрийте в програмі вкладку аудіорекордер, і натисніть на Інструмент:

IMG_0688.PNG

Тепер вимкніть метроном і перейдіть до звукових доріжок:

IMG_0689.PNG

У вікні, натисніть на значок петлі:

IMG_0690.PNG

На сторінці, переходимо на вкладку Аудіофайли, натискаємо на «Імпортувати з iCloud Drive», після чого вибираємо там потрібний файл. Має вийти так:

IMG_0692.PNG

Тепер просто натисніть на трек і почніть його перетягувати — відкриється екран з доріжками, нам потрібно перетягнути трек в початок першої доріжки. Має вийти так:

IMG_0694.PNG

Тепер трек можна обрізати, додати ефекти, додати ще один трек, щоб вони звучали разом — в загальному, простір для творчості. Після цього натисніть на трикутник зліва вгорі> Мої пісні:

IMG_0695.PNG

Тепер потрібно зробити трек рінгтоном. Для цього натискаємо справа вгорі на «Вибрати», вибираємо свій трек і натискаємо зліва вгорі на «Поділитися»:

IMG_0696.PNG

Тепер під сплив вікні просто натисніть на Рінгтон, і трек їм стане:

IMG_0699.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector