Як створити кнопки гучності в Galaxy Примітка 9 За замовчуванням керуйте гучністю носія

Більшість телефонів з Android-рокерами є неправильними. Велика голосова частина спільноти Android бажає, щоб типовим контролем кнопок гучності був обсяг медіа, а не мелодія дзвінка. Хоча Galaxy Note 9 знаходиться в «поганому» таборі, компанія Samsung представила багато способів її зміни.

Ми знайшли три методи, за допомогою яких кнопки гучності в Galaxy Note 9 керують обсягом носіїв за замовчуванням. Іншими словами, не чекаючи, поки система розпізнає, що засоби масової інформації відтворюються — кнопки просто регулюють гучність носіїв кожного разу. Всі три дуже прості, але вплив цієї невеликої зміни далеко не маленький і є однією з причин того, чому Samsung так любить.

Метод 1: Змініть його в налаштуваннях

Найпростіший спосіб можна знайти в меню налаштувань телефону. Відкрийте меню налаштувань і виберіть «Звуки і вібрації». Увімкніть перемикач поруч із пунктом «Використовувати клавіші гучності для носіїв», щоб змінити дію за умовчанням.

Метод 2: Змініть його в меню Том

Ще один простий метод прихований у самому меню томів. Натисніть регулятор гучності, щоб настроїти тон дзвінка. Виберіть стрілку вниз праворуч від повзунка, щоб розгорнути меню. У нижній частині меню гучності буде перемикач «Використовувати клавіші гучності для мультимедіа». Увімкніть цей параметр, щоб перемикати дію за замовчуванням перемикача гучності.

Спосіб 3. Використовуйте SoundAssistant

Третій метод використовує комплексне додаток, створене самим Samsung. Завантажте додаток SoundAssistant з магазину Google Play — це безкоштовно і корисно не тільки змінити дію за замовчуванням, а також збільшити кількість кроків, які можна перейти з безшумного режиму до максимального.

  • Посилання для відтворення магазину: SoundAssistant (безкоштовно)

Відкрийте програму та виберіть перемикач «Керування мультимедійним обсягом». Це також змінить стандартний перемикач для керування носієм.

Використовуючи один з трьох методів, після натискання кнопки регулювання гучності, ви спочатку налаштуєте мультимедійну гучність. Вам більше не потрібно бути у відео або слухати пісню, щоб керувати її гучністю. Щоб отримати доступ до гучності дзвінка або сповіщення, просто відкрийте меню гучності, а потім відрегулюйте повзунок. Як ви можете бачити з gif, з нашим Galaxy Note 9 (наданий Verizon), регулятор гучності керував засобами масової інформації, навіть коли ми були в браузері.

Хоча більшість телефонів Android потребують обхідного шляху, або повинні чекати Android 9.0 Pie, Galaxy Note 9 може вже змінити дію за умовчанням. Що ви думаєте про Samsung, включаючи параметри в меню Настройки? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector