5 причин, через які ви повинні використовувати Norton Mobile Security на вашому пристрої Android

Коли справа доходить до вашої безпеки, вам потрібні найкращі з кращих.

Norton Mobile Security — це єдиний пакет безпеки, який надає всі необхідні інструменти для належного захисту вашого пристрою.

  • Не пропустіть: 3 причини, чому вам все одно потрібна хороша антивірусна програма

# 1: 100% рівень виявлення

Однією з найважливіших функцій, що визначають якість антивірусного сканера, є його здатність виявляти шкідливі програми.

Згідно тесту AV, Google Play Protect (вбудований антивірусний сканер Android) має коефіцієнт виявлення в реальному часі 48,5%, а рівень виявлення (протягом місяця) — 66,3%.

На відміну від Google Play Protect, коли Norton говорить «Не виявлено шкідливого програмного забезпечення», це означає, що на вашому пристрої немає шкідливих програм.

Хоча Google працює над поліпшенням швидкості виявлення, існує багато додатків, які досягають середнього показника в галузі, включаючи Norton Mobile Security, що виявляє 100% реального часу і щомісяця.

Ступінь виявлення Norton 100% також гарантує спокій.

# 2: Сканування програми перед встановленням

Однією з найбільш ексклюзивних функцій Play Protect є можливість сканування до встановлення програм.

Хоча багато програм безпеки не включають цю функцію (залежно від можливостей після встановлення), Norton Mobile Security робить це.

Коли ця функція поєднується з виявленням Norton на 100%, ви можете бути впевнені, що ви ніколи не станете жертвою програми, інфікованої шкідливим програмним забезпеченням з магазину Play.

# 3: Захист від крадіжки

Norton Mobile Security — це не просто антивірусний сканер.

Іншим засобом захисту від крадіжки є віддалене очищення, яке дозволяє видалити всі дані з вашого смартфона за допомогою іншого пристрою.

Відвідавши веб-сайт Norton або скориставшись SMS-повідомленням, можна відстежувати розташування пристрою.

Ще однією цікавою особливістю є Sneak Peak, що дозволяє робити знімки за допомогою фронтальної камери.

Нарешті, щоб розбудити злодія і допомогти знайти свій смартфон, можна ввімкнути «Scream» (за допомогою браузера або текстового повідомлення), щоб пристрій дзвонив сигнал.

Для додаткової безпеки Norton дозволяє створювати віртуальний сейф, що дозволяє блокувати додаток окремо.

Щоб скористатися цією функцією, потрібно встановити додаткову програму Norton App Lock, але, на щастя, вона безкоштовна.

# 5: Велика безпека Інтернету

Norton знає про ризики, пов’язані з Інтернетом, і хоче захистити своїх користувачів під час перегляду веб-сторінок.

Безпека Wi-Fi сканує бездротову мережу, на якій ви зараз перебуваєте, переконавшись, що вона вимагає пароль, і використовує найсильнішу шифрування.

Захист веб-сайтів блокує шкідливі та шахрайські веб-сайти, які спробують заразити ваш пристрій і вкрасти вашу особисту інформацію.

Іноді ми отримуємо сумнівні посилання в повідомленнях електронної пошти і текстових повідомленнях, і ми не впевнені в їх дійсності.

Безпечний пошук захищає вас від шкідливих посилань, знайдених у результатах пошуку.

Нарешті, постачальники приватної мережі Wi-Fi мають доступ до захищеної мережі VPN, яка буде використовуватися під час перегляду мережі.

Norton — найкраще антивірусне додаток для Android прямо зараз

Поєднання антивірусного захисту та функцій безпеки, які має Norton Mobile Security, є причиною того, що воно повинно бути встановлено на будь-якому смартфоні Android.

Хоча Нортон не ідеальний (наприклад, він коштує 14,99 дол. США на рік), він захищає нормальне використання середнього користувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector