Як створити блок в Автокаде

При створенні креслень різних об’єктів інженер часто стикається з явним повторенням безлічі елементів в їх різних варіаціях. Такі елементи можна об’єднати в блоки, редагування яких зачіпає всі об’єкти, що входять до їх складу.

Як створювати блоки

Як створювати блоки в AutoCAD.

Робота з ними в Автокаде — вкрай корисний інструмент для автоматизації всього процесу креслення. Вони стали невід’ємним атрибутом і безсумнівною гордістю функціоналу Автокада, значно спрощуючи і прискорюючи загальний робочий процес.

Як створити блок в Автокаде — немає нічого простіше!

Ми розглянемо можливості, як зробити блок в Автокаде кількома ключовими способами. Зробимо це спеціально, щоб розширити ваші творчі можливості — якщо один спосіб в силу якихось причин не спрацює або не підійде, завжди можна буде замінити його іншим, більш привабливим.

Наш перший крок — відкриваємо вкладку «Вставка» на стрічці, після чого скористаємося пунктом «Створити». Тут з’явиться вікно «Визначення блоку». Його функціонал заслуговує більш детального розгляду.

«Визначення блоку»

Наприклад, ми створили меблі — креслення офісного стільця. Сам процес створення креслення в цій статті опустимо, оскільки нас цікавить, перш за все, створення блоку. Після створення креслення переходимо в панель Вставка — Створити блок. Тут введемо назву створюваного пункту — наприклад, Офісний стілець.

Далі, вибирається базова точка — натискаємо і вказуємо точку прив’язки. При додаванні в подальшому буде вже автоматично прив’язуватися до курсора саме цією точкою.

Задати базову точку

Надалі нам належить вибрати об’єкт. Натискаємо з цією метою на поле «Об’єкти». Курсор в такому випадку приймає вид квадрата, а нам залишається вибрати стілець і натиснути правою кнопкою миші.

Важливо не забути відзначити галочками «Дозволити розчленовування» і «Однаковий масштаб» в поле Поведінка. За рахунок розчленування надалі можлива буде розбивка — дуже зручна опція в нашій подальшій роботі. Наприклад, якщо в процесі своєї роботи усвідомили, що необхідний абсолютно новий стілець, зовсім небагато відрізняється від уже наявного. В такому випадку зовсім не знадобиться його заново креслити — просто виробляємо розчленування і вносимо необхідні корективи в окремому блоці.

Налаштування параметрів

Після натискання ОК можна привітати з успішним додаванням і побажати успішної роботи.

Після створення виникає природне запитання про коректне добавленіі- які ж кроки необхідно зробити для цього. Спеціальних навиків тут не буде потрібно, просто виконуємо в зазначеній послідовності кілька простих кроків:

  1. Переходимо до вкладки «Вставка», далі панель «Блок» і вибираємо «Вставити». вказівка ​​налаштувань

Ось ми і впоралися з цією відповідальною, але нескладним завданням — створення блоків. В інших статтях на сайті будуть розглянуті принципи не тільки створення, але також їх розчленування, редагування і видалення при необхідності.

Робота з блоками в Автокаде при автоматизації креслень — вражаючий ресурс для багатьох досвідчених фахівців, вона дозволяє оптимізувати свої рішення, без необхідності постійно промальовувати все заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector