Як створити або видалити групу в стім

Спільноти можна створювати не тільки у ВКонтакте або Фейсбуці. Така опція є і у Steam. Ігровий сервіс вже давно став найпопулярнішою мережею для геймерів, тому поява груп в ньому цілком обгрунтовано. Їх там, до речі, величезна кількість, так як створювати їх може будь-хто. Як зробити це самостійно?

Створення груп в стім

Як створювати або видаляти групи в Steam.

створення

Це досить легкий процес, проте, багато дії і параметри будуть відрізнятися від звичних користувачеві. Тому розпишемо покроково, як створити групу в Steam.

 1. Кількома на свій профіль і вибираємо в контекстному меню вкладку «Групи». відкрити вкладку
 2. У верхній частині вікна, над списком співтовариств, буде кнопка «Створити нову». Тиснемо на неї. «Створити нову»
 3. Перед нами відкривається вікно з трьома рядками для заповнення. Назва-воно повинно бути унікальним, тому проявляємо свою фантазію або видаємо нескладний набір символів (краще перше). Абревіатура — скорочена назва, яке теж перевіряється на доступність. Її гравці часто ставлять в квадратних дужках після ника. Посилання — тут все зрозуміло і без пояснень.
 4. В кінці при бажанні ставимо галочку «Відкрита група». У таке співтовариство зможуть вступати будь-які користувачі без обмежень. Якщо воно закрите, вони можуть тільки подавати заявки на вступ. налаштування спільноти
 5. Тиснемо «Створити».
 6. У наступному вікні потрібно заповнити кілька форм для персоналізації: заголовок, опис, аватар, країна, мова, пов’язані ігри, сайти. Тема вже необов’язково робити унікальним — він як би доповнює назву і відображається в верхівці сторінки. Зображення для аватара завжди автоматично стискається до розміру не більше 1 МБ, варто це враховувати. Після заповнення форм натискаємо «Зберегти зміни». налаштування відображення

От і все. Тепер у вас є своя група. Подивимося, що там можна робити.

можливості

 • Оголошення. В цьому розділі оповіщається про різні цікавих або важливих подіях. Учасники спільноти отримують оповіщення.
 • Обговорення. Це персональний форум, в якому учасники можуть обговорювати різні теми.
 • Події. Тут викладаються різні заходи. Наприклад, ігровий матч. Необхідно вказувати тип події і час, коли воно відбудеться.
 • Адміністрація. Крім себе, ви можете призначити ще кілька учасників спільноти адміністраторами, тільки тут вони називаються офіцерами і цим відрізняються від власника. Про «офіцерському» званні свідчить зірочка напроти імені учасника. Рангом нижче стоять модератори. Вони створюють контент, теми в обговореннях, в загальному, володіють правами трохи вище, ніж у рядових учасників. Можливості для кожного «звання» можна розподілити і обмежити. управління
 • Чат. Для учасників кожної групи існує окрема кімната чату.
 • Рекомендація ігор. У пункті «Куратор» ви можете виставляти гри, які рекомендуєте учасникам спільноти. Для цього там потрібно створити розділ, вказати в ньому гри і причини, за якими ви їх радите іншим.

Основна група

Ви можете зробити групу головною. Однак такою вона буде тільки для вас. Встановити як можна не тільки своє співтовариство, а й будь-яке інше з тих, в яких ви перебуваєте.

 1. Кількома по своєму імені у верхній частині вікна Стіма.
 2. Вибираємо розділ «Профіль».
 3. Натискаємо «Редагувати профіль».
 4. Прокрутити вниз і знаходимо пункт «Головна група».
 5. Вибираємо там співтовариство, яке стане для вас основним.
 6. Зберігаємо зміни.

Якщо ви виставите одну з груп як головну, абревіатура автоматично не впишеться в ваш нік. Це все одно потрібно буде зробити самостійно через те саме вікно редагування профілю.

видалення

Природно, видалити групу також можна, якщо вона вам не потрібна або не користується популярністю. Однак робиться це не натисканням однієї кнопки.

 1. Заходимо в розділ «Групи».
 2. Знаходимо своє співтовариство в списку і вибираємо «Адміністрування». «Адміністрування»
 3. Видаляємо всіх учасників. Редагувати список учасників
 4. Очищаємо всю інформацію: опис, аватар, заголовок, сайти, обговорення та інше.
 5. Самі залишаємо групу. Вихід із товариства

Через певний термін співтовариство зникне саме по собі.

Навіщо створювати групу?

З тим, як створити групу в стім і як прибрати її, розібралися. Залишилося зрозуміти, для чого все це.

 • Своє співтовариство може стати першим кроком на шляху до створення клану. Або ж, навпаки: створення кланом власної групи зміцнює його становище в ігровому сервісі.
 • Монетизація. Природно, можна заробляти таким чином, якщо у вас велика кількість учасників.
 • Проста користь. Мої друзі можуть влаштовувати матчі, обмінюватися один з одним предметами, іграми і ділитися досвідом, отримувати свіжу інформацію. Все це виконується набагато легше, коли в Steam є, де зібратися.
 • Нарешті, можна повторити долю тисяч паблік ВКонтакте, наповнивши свою групу веселим розважальним контентом.

P.S. Найуспішніші спільноти Стіма поєднують все це.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector