Як створити або видалити чат в Telegram

Однією з корисних опцій «Телеграм» є чати (групи), які можуть використовуватися власниками аккаунтів для різних цілей. Створювати їх може кожен користувач «Телеграма». Будь-яке співтовариство має ряд особливостей, тому, організовуючи нове, потрібно визначити його призначення. Управляти чатом можна лише на правах адміністратора.

Як створити або видалити чат в Telegram

Видаляти користувачів чату може адміністратор.

Як створити чат в «телеграмі»

Для спілкування з однією людиною досить вибрати його зі списку контактів, щоб почати діалог. З метою створення бесіди кількох учасників потрібно виконати ряд нескладних дій:

  • перейдіть до меню програми;
  • натисніть «Створити групу» ( «New group»); 
  • далі, потрібно запросити учасників зі списку контактів; Запросити учасників
  • придумайте назву чату; придумати назву
  • надайте підтвердження.

Практично те ж саме робиться для створення спільноти в комп’ютерній версії месенджера.

Зробити зі звичайної групи супергрупу можна, перейшовши до розділу інформації, потім натисніть кнопку перетворення «Upgrade to supergroup». Найчастіше у великих чатах призначається кілька адміністраторів, які можуть контролювати списки учасників, видаляти небажані повідомлення з бесіди і т. Д.

Спілкування з самим собою

Часто виникає необхідність зберегти будь-які записи, фото або інші вкладення для себе коханого. З цією метою розробники «Телеграма» передбачили функцію хмарного зберігання даних. Бесіда з власною персоною відкривається так:

  • перейдіть до меню програми;
  • натисніть на іконку із зображенням хмарки (правий верхній кут).

Функція хмарного зберігання даних

Це і є ваше сховище інформації, куди можна збирати все, що побажаєте. Збережені тут зможуть перевіряти ці дані як в телефонній версії додатка, так і в комп’ютерній.

Створення секретного чату

Завдяки протоколу підвищеної безпеки розшифрувати таємне листування не зможе навіть сама команда розробників «Telegram». Повідомлення зберігаються тільки на пристроях співрозмовників, а видаляються при виході з профілю, а також за встановленим таймером самознищення. Насправді, звичайна листування теж відмінно захищена протоколом безпеки, але функція секретного листування передбачає посилене шифрування даних і видалення повідомлень за таймером, тому якщо ви хочете, щоб ніхто і ніколи не дістався до ваших секретів, зробіть спілкування засекреченим. Перейдіть до меню дій, виберіть пункт «Створити секретний чат», потім додайте людей для ведення бесіди.

«Створити секретний чат»

Як додати людини в чат

Після того як співтовариство створене, можна перейти до додавання до нього співрозмовників. Якщо група публічна, у користувачів є можливість подавати заявку на вступ. Додавати нових учасників звичайного листування може кожен, хто вже перебуває в чаті. Запрошувати співрозмовників можна за посиланням або за допомогою опції «Add Members».

Опція «Add Members»

У розділі інформації про співтоваристві натисніть «Запросити в групу через заслання» (Invite to Group via Link). Посилання для запрошення згенерує автоматично. Для комп’ютерної версії буде доступна кнопка «Створити посилання запрошення» або «Edit», якщо додаток не русифіковане.

«Створити посилання запрошення»

Як видалити людини з чату

Функція видалення учасників доступна тільки творцю або адміністраторам групи. Прибрати людини з бесіди можна за допомогою відповідної опції, що знаходиться навпроти кожного співрозмовника в профілі спільноти.

Права адміністратора дозволяють також очистити історію повідомлень або видалити чат. Ці функції знаходяться також в налаштуваннях профілю спільноти. Інструменти додатки пропонують можливість також створити відеочат. Це можна зробити за допомогою бота, який відправить посилання, що відкривається браузером. Нові можливості з управління спільнотою з’являються з кожною новою версією «Telegram», тому, оновлюючи месенджер, ви отримуєте додатковий набір цікавих функцій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector