Як скористатися буфером обміну між пристроями в Windows 10 Redstone 5

Redstone-5.png

В останніх збірках поновлення Redstone 5, яке повинно вийти восени цього року, з’явилося досить цікаве нововведення — буфер обміну між пристроями. З його допомогою можна скопіювати будь-який текст (наприклад, посилання) на одному вашому пристрої, і він тут же буде доступний на всіх інших. Поки що підтримується робота тільки з текстовою інформацією і скріншотами, але, можливо, в майбутньому можна буде передавати і інші типи файлів.

Вимоги для роботи функції досить прості: на обох пристроях повинна бути встановлена ​​Windows 10 Redstone 5 з включеним буфером обміну, вони повинні бути підключені до інтернету, і на них повинен бути виконаний вхід до вашого профілю Microsoft.

Для того, щоб включити цю функцію, потрібно зайти в Настройки> Система> Буфер обміну і поставити обидві галочки:

Снімок.PNG

Виконати це потрібно на всіх ваших пристроях.

Після цього скопіюйте будь-який текст, і він поміститься в буфер обміну (створені скріншоти поміщаються туди автоматично). Для того, щоб отримати до нього доступ з іншого пристрою, просто натисніть на ньому поєднання Win + V:

Аннотація.png

Щоб скопіювати текст або файлу з буфера обміну потрібно натиснути на нього, після чого його можна буде вставити поєднанням Ctrl + V або через контекстне меню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector