Як скасувати підписку на YouTube Music і YouTube Premium і повернути гроші

Рівно три місяці тому компанія Google запустила два платних сервісу: YouTube Music з преміум-підпискою і YouTube Premium. Користувачам надавалися три місяці в пробному режимі, а зараз почала списуватися стандартна абонентська плата. У Росії це 169 рублів на місяць за YouTube Music і 199 рублів за YouTube Premium (або 269 і 299 рублів за ті ж послуги з сімейної підписці на кілька людей). Ці ціни застосовуються до Android і десктопів, а на iOS вони вище приблизно на 30%.

Можливо, ви підключили YouTube Music або YouTube Premium на початку літа і згадали про це тільки зараз, коли на електронну пошту прийшов рахунок за продовження підписки. Ці сервіси дозволяють скасувати підписку, але в цьому випадку вона перестає діяти тільки через місяць, а списані гроші не повернуться на рахунок телефону або банківську карту. На щастя, ми знаємо, як повернути їх назад.

Звертатися за скасуванням платежу до оператора або в банк марно, вони переадресовують вам до власника сервісу, виставив рахунок. Потрібно зайти в додаток YouTube Music або YouTube, натиснути на свій аватар в правому верхньому кутку, перейти в «Довідку та відгуки», а потім — в чат. Після цього треба написати приблизно наступне:

Доброго дня! Я хотів би скасувати підписку і повернути гроші.

Вам відповість російськомовний фахівець техпідтримки, попросить почекати хвилину і або задасть уточнюючі питання, або відразу повідомить про те, що він скасував підписку і списання грошей.

YouTube

Через кілька секунд на пошту прийде лист від YouTube з підтвердженням повернення коштів. Залишається тільки дочекатися, поки гроші прийдуть на рахунок телефону або в банк, а це може зайняти кілька днів.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector