Як швидко зробити рингтон на iPhone і завантажити його без iTunes

iRingg

Студія Softorino відома власникам iPhone і iPad завдяки додатку Waltr, яке дозволяє передавати з комп’ютера на мобільні пристрої будь-які відео в будь-яких форматах. Просто ролики, фільми та серіали — все це швидко відправляється простим перетягуванням файлу на вікно програми при провідному підключенні до комп’ютера і навіть при знаходженні пристроїв в межах однієї мережі Wi-Fi. А головне, відео стають доступні для відтворення в стандартному додатку на iPhone і iPad. Практично магія.

iRingg

Аналогічний трюк розробники вирішили провернути з ще одним типом файлів — рингтонами, які вічно викликали труднощі у користувачів мобільних пристроїв. У iTunes Store для покупки доступні далеко не всі композиції, які могло б захотітися використовувати, а зробити і передати рінгтон самому завдання не з простих. Не випадково в інтернеті повно інструкцій для цього і вони користуються шаленою популярністю.

iRingg

Додаток iRingg дозволяє максимально швидко і зручно створювати і передавати на iPhone мелодії дзвінка. Знайти потрібний трек, правильно його обрізати і відправити на смартфон — все це займає не більше хвилини. Користувачі можуть вибирати треки зі свого медіатеки iTunes, шукати композиції в Apple Music, SoundCloud і навіть музику на YouTube. Визначившись з композицією її потрібно вибрати — і програма автоматично запропонувати найбільш підходящий фрагмент потрібної тривалості. При бажанні вибір за замовчуванням можна змінити, вибравши іншу частину композиції або скоротивши тривалість. Після цього залишається тільки натиснути кнопку передачі — і новий рингтон стане доступний на iPhone.

iRingg

Крім базової функціональності по створенню і передачі мелодій дзвінка розробники передбачили щось типу мотивації частіше міняти рінгтони за рахунок розділу з рекомендаціями. iRingg оцінює медіатеку і постійно радить зробити нові мелодії дзвінка з композицій, які вам можуть подобатися. А ще є кастомизация рингтонів додаванням до них озвучення, що ілюструє різні емодзі. Звучить дивно, рінгтони виходять теж дивними, так що сенсі в цій функції ми не побачили. Рекомендації, втім, теж здалися не дуже корисними і важливими. Головне — додаток дійсно швидко і зручно дозволяє створювати і передавати рингтони на iPhone. Якщо ви не фанат перманентно включеного режиму без звуку — купити додаток однозначно варто.

Спробувати або купити

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector