Як швидко знайти місцезнаходження смартфона через пошуковик Google

Компанія Google додала своїй пошуковій системі можливість знаходити місце розташування смартфона прямо через пошуковий рядок.

Якщо ви раптом втратите пристрій, відкрийте google.ru, напишіть find my device і натисніть Enter (або просто перейдіть за цим посиланням). На карті ви побачите останні смартфон, яким ви користувалися, точка на карті, яка показує, де він знаходиться в даний момент або був недавно, а також приблизна точність визначення його місця. Якщо у вас кілька смартфонів, ви можете вказати, який з них ви шукаєте.

Find My Device

Безпосередньо з пошуку можна зателефонувати на свій смартфон — на ньому на повній гучності буде звучати рингтон, навіть якщо на вашому пристрої активовано безшумний режим. Також можна перейти на повноцінний сайт Find My Device і виконати інші дії: заблокувати смартфон або стерти на ньому всі дані.

Само собою, щоб скористатися цією можливістю, ви повинні бути залягання в пошуку або браузері в той же обліковий запис Google, який використовується на вашому смартфоні. Для цього під рукою повинен виявитися комп’ютер або будь-який інший пристрій, на якому ви можете виконати вхід в свій обліковий запис, не побоюючись витоку даних.

За допомогою Find My Device можна знаходити тільки смартфони та планшети на Android, але якщо на вашому iPhone або iPad встановлено додаток Google, сервіс підкаже, що робити в разі його зникнення: скористатися розділом «Знайти iPhone» на сайті iCloud, зателефонувати на нього з іншого телефону або звернутися до оператора з проханням заблокувати SIM-карту.

Find My Device

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector