Як швидко видаляти всі повідомлення з iPhone без 3D Touch

iOS 12

В одинадцятій бета-версії iOS 12 з’явилося одне невелике, але значне нововведення. Тепер користувачі iPhone без підтримки 3D Touch можуть видаляти всі прийшли повідомлення одним натисканням.

У більш ранніх версіях iOS було необхідно натискати на хрестик над повідомленнями, а потім на кнопку «Очистити». Тепер можна натиснути на хрестик і, не відпускаючи палець від екрана, вибрати опцію повного очищення. Якщо у вас відносно нова модель iPhone, ви можете відключити 3D Touch в настройках і порівняти, як працює цей жест до і після.

Дивним чином компанія Apple почала додавати смартфонам без 3D Touch підтримку можливостей, які раніше були доступні тільки з використанням цієї функції. Наприклад, раніше компанія дозволила використовувати клавіатуру в якості тачпада на всіх айфонах, хоча ще недавно ця можливість була тільки у нових моделей. Втім, цьому є вірогідне пояснення: за чутками, Apple збирається прибрати 3D Touch з наступних моделей iPhone, а для цього необхідно зробити так, щоб користувачі не відчували дискомфорт і не помітили пропажу цієї функції.

    Ссылка на основную публикацию
    Adblock
    detector