Як швидко розпізнати текст без установки програм?

OCR WEB
Розпізнавання тексту — одна з тих завдань, яку давно намагаються реалізувати програмісти. Це завдання досить стара і вже давно має рішення. І якщо ви знайомі з комп’ютером досить давно, то при словах розпізнавання тексту швидше за все приходить на розум досить відоме програмне забезпечення під назвою Fine Reader. Але зараз в епоху інформаційних технологій, дуже часто величезне значення має економія часу. Тому користувачі звертають увагу на швидкі і головне безкоштовні веб-додатки, а не на дорогі десктопні, з якими ще можуть виникнути проблеми при установці.

Одним з найбільш корисних безкоштовних веб-додатків є i2OCR, дане додаток дозволяє розпізнавати текст з зображень і збирати його в текстовий файл, більше докладна інструкція на сайті — Lifevinet. Головними перевагами i2OCR є швидкодія, доступність і безкоштовність. Крім того, працює ця штука, не гірше аналогічних дорогих програм, що вимагають установки на комп’ютер.

Варто сказати і про інші можливості, які надає застосування своїм користувачам. Так ви можете створювати свої власні смайли і конвертувати веб-сторінки в зображення. Процес роботи досить простий і інтуїтивно зрозумілий, вся послідовність дій, яку повинен виконати користувач, відмінно описана. Також варто згадати і про дизайн цього веб-додатки, воно досить лаконічно і не відволікає користувача на непотрібні моменти.

Тому веб додатки, до яких можна звернутися в будь-який час без установки будь-яких програм з кожним днем ​​все більше і більше переважають на ринку. І це стосується не тільки розпізнавання тексту, а й практично будь-якої офісної програми. Так наприклад, зараз при створенні презентації ніхто не використовує усіма давно забутий поверпоінт, а для обміну файлами і надання розрахунків набагато простіше все розрахувати, записати, зберегти і відправити посилання на загальнодоступну електронну таблицю гугл, в якій замовник може зробити правку (якщо ви дозволите редагування ) і ви в своєму ж документі побачите зміни. Аналогічно можна використовувати гугл документи, які прекрасно замінюють той же Word.

А все це через те, що веб додатки доступні кожному в будь-якому пристрої і в будь-який час. Так що, якщо у вас з’явилася гостра необхідність в розпізнаванні тексту з зображення, то тепер ви будете знати, що існує веб додаток і для одноразової роботи не потрібно нічого встановлювати і шукати комп’ютер для цих цілей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector