Як швидко поставити музику на паузу на ноутбуці з Windows 10

MX_1498480831-1140x570.jpg

Переважна більшість ноутбучних клавіатур не мають окремих мультимедійних клавіш — вони поєднані з функціональними. І при цьому, на жаль, часто втрачається досить важлива клавіша — пауза / відтворення, і залишаються тільки клавіші зміни гучності і повного відключення звуку:
666605efc4a82af52beb8a668a2341b0.JPG
Тому, щоб поставити відтворення на паузу, доводиться відкривати вікно плеєра, що досить довго і незручно. Але вихід із ситуації все ж є, і в цьому нам допоможе … тачпад, вірніше один з його жестів — їх можна налаштувати в тому числі і на зупинку / запуск музики.

Для цього заходимо в Параметри> Пристрої> Сенсорна панель, доходимо до налаштувань жестів (трьома або чотирма пальцями — тут як вам зручніше), і вибираємо зі списку нижче слова «Торкання» пункт «Відтворити / призупинити»:

Снімок.PNG

Ось і все, після цього досить буде торкнутися тачпада трьома або чотирма пальцями, і музика покладена на паузу або почне відтворюватися. Однак слід розуміти, що це спрацює тільки з плеєрами, які використовують системний API, тобто які виводять невелике віконце з інформацією про пісню в лівому верхньому кутку (наприклад, такими плеєрами є Spotify, Яндекс.Музика, Музика Groove):

Снімок.PNG

Всі інші плеєри, в тому числі і в браузері, таким чином на паузу поставити не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector