Як розкрутити групу в соціальних мережах? —


Багато користувачів приходять в соціальні мережі не для спілкування, а за отриманням інформації. Для бізнесменів соціальні медіа стали ефективним маркетинговим каналом. Якщо ви вирішили просувати свій проект в соціалках, тоді саме час дізнатися, як це відбувається. Існують способи, як розкрутити групу власними силами.

Головне в просуванні — контент

Використовувати різні інструменти просування не має сенсу без якісного контенту. Зростання аудиторії і її активності неможливий, якщо в співтоваристві бренду нецікаво.

Важливі моменти при створенні контенту:

  • Унікальність. Не потрібно сліпо копіювати текст з інших сайтів. Слідкуйте, щоб розміщати інформацію була свіжою та цікавою.
  • Регулярність. Постинг повинен бути систематичним: в залежності від специфіки бізнесу і поставлених цілей підбирається кількість запланованих постів на тиждень. Ведення груп в соцмережах здійснюється на основі контент-стратегії.
  • Вірусність. Головне завдання публікацій — викликати емоції і бажання поділитися ними. Не потрібно всю стрічку формувати тільки з рекламних постів.

Особливості контенту, виходячи з обраної платформи:

  1. Instagram. Сторінка виконується в єдиному спочатку продуманому стилі, формат фото повинен бути або квадрат або 3х4. Оптимальний обсяг постів — до 500 символів. Тексти — емоційні, схожі на спілкування вживу.
  2. VK. Як розкрутити групу ВКонтакте, якщо її користувачі не люблять читати? Все просто — в ВК робіть акцент на фото і відео, доповнюючи коротким текстом — не більше 500 знаків. Інтереси аудиторії — музика, фільми, спілкування, ігри та ін.
  3. Facebook. Активні користувачі часто «сидять» в мережі з телефону, тому картинки мають бути розміром 800х600. Користувачі — програмісти, маркетологи та ін. Інтереси — подорожі, книги, освіту, бізнес, гаджети і т.д. Людям подобаються мотивуючі статті, позитивні матеріали.

орієнтування

Для тих, хто не знає, як можна розкрутити групу з нуля, варто почати вивчати таргетинг. Створюється ряд рекламних оголошень, націлених на цільову аудиторію, відібрану за інтересами, географії та інших налаштувань.
Види таргетингу:

  • географічний;
  • контекстний;
  • Соціально-демографічний;
  • Поведінковий.

Щоб повністю поринути в тему і зрозуміти, як розкрутити групу, проаналізуйте ЦА вашого бренду.

Реклама в спільнотах

У популярних проектах можна замовити розміщення вашого поста. Такий метод дозволить збільшити трафік в ваше співтовариство. Залежно від кількості передплатників формується вартість такого оголошення.
Розібратися, як розкрутити групу, допоможуть практичні дії. Не бійтеся пробувати — з часом все вийде!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector