Як розблокувати ПК за допомогою сканера відбитків пальців смартфона Samsung Galaxy

SamsungДодаток Samsung Flow навчилося розблокувати комп’ютери під управлінням Windows 10 за допомогою смартфонів Samsung. Оновлена ​​утиліта доступна для завантаження в Google Play.

Встановити Samsung Flow можуть власники смартфонів Samsung на базі операційної системи Android 6.0 Marshmallow і вище. За допомогою програми користувач може здійснювати вхід в комп’ютер, а також отримувати на ньому текстові повідомлення і переносити вміст смартфона в пам’ять свого ПК.

Для того, щоб отримати можливість розблокувати свій комп’ютер за допомогою смартфона Galaxy потрібно:

  1. Встановіть додаток Samsung Flow на ПК під управлінням ОС Windows 10 або вище, з 4 ГБ оперативної пам’яті і підтримкою Bluetooth 4.1;
  2. Встановіть додаток Samsung Flow на смартфон під управлінням ОС Android 6.0 Mashmallow або вище (Galaxy S8, S8 +, S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S6 Edge +, Note 5, A5, A7 і інші);
  3. Розблокуйте смартфон і переконайтеся, що функція Bluetooth на ньому включена;
  4. Для використання Samsung Flow на вашому смартфоні повинен бути зареєстрований хоча б один відбиток пальця. Перейдіть в меню «Налаштування»> «Екран блокування і безпеку»> «Відбитки пальців»> «Додати відбиток пальця»;
  5. Відкрийте програму Samsung Flow на смартфоні і прийміть умови угоди;
  6. Встановіть на ПК 4-значний PIN-код. Для цього перейдіть в «Параметри»> «Облікові записи»> «Параметри входу»> «Windows Hello»
  7. Об’єднайте ПК і смартфон в пару з Bluetooth в додатку Samsung Flow;
  8. Коли на телефоні з’явиться спливаюче вікно із запитом на сканування пальця, проскануйте палець, щоб розблокувати доступ до ПК.

Готово! Тепер при включенні комп’ютера або необхідності розблокувати його, просто використовуйте сенсор відбитків пальців на смартфоні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector